شما اینجا هستید
» » عذرخواهی رسمی باشگاه سپیدرود از هوادارانش

باشگاه سپیدرود رشت با صدور بیانیه‌ای خطاب به هواداران خود بابت شکست سنگین مقابل سپاهان اصفهان عذرخواهی کرد. این بیانیه به شرح زیر است:


به جهت شکست در دو دیدار ابتدایی لیگ برتر و به خصوص شکست سنگین خانگی در مقابل سپاهان عذرخواهی کنیم. می‌دانیم برای این هواداران، شکست تیم محبوبشان تا چه میزان سخت و دشوار است و این اندوهی مشترک است که بر دل تمام اعضای خانواده سپیدرود سنگینی می‌کند و هیچ چیز آن را آرام نمی‌کند، مگر ادامه حضور موفق در ادامه رقابت‌های لیگ برتر.صدای شکستن دل‌های شما، دلخراش‌ترین نوایی است که می‌تواند به گوش برسد اما سپیدرود ما نشکسته است و نمی‌شکند.

  

تا شما هواداران را داشته باشد، هیچگاه نخواهد شکست. شاید در انبوه سختی‌ها و دشواری‌ها در تاریخ نیم قرنی خود کمر خم کرده باشد اما بار دیگر قامت راست کرده و می‌‎کند. این روزها، شرایط سختی را پشت سر می‌گذاریم و بدون هیچ اغراق و شعاری تمام دلخوشی سپیدرود در وهله اول، هواداران همیشه وفادارش هستند.

 

باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت ضمن عذرخواهی از مردم عزیز گیلان و رشت به ویژه هواداران بابت آزرده شدنشان از این نتیجه از همه این عزیزان در هر جایگاهی که قرار دارند، تقاضا می‌کند، حمایت و انرژی مثبت خود را نثار اعضای تیم کنند تا برای ادامه رقابت های لیگ برتر خود را آماده نمایشی کنیم که بتوانیم از نام بزرگ و با ارزش سپیدرود دفاع کنیم.بیست و هشت هفته باقیمانده و بیشتر از همیشه سپیدرود به پشتیبانی و حمایت عاشقان خود نیازمند است.

 

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال