شما اینجا هستید
» » نکونام: دو هفته متوالی گل‌های سالم ما مردود اعلام شد

سرمربی نساجی مازندران درمورد بازی با پارس جنوبی و آخرین وضعیت تیمش توضیحاتی ارائه کرد.

   جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی برابر پارس جنوبی جم گفت: در دقایق ابتدایی که فوتبال چندان خوبی ندیدیم و در نیمه دوم هم بخاطر زمین افتادن و متوقف کردن بازی از طرف داور، زمان زیادی گرفته شد؛ اصلا چرا بازی در نیمه دوم متوقف شد؟ باران می‌بارید و هوا خنک بود ولی داور بازی را متوقف کرد؛ باید اینجا دماسنج بگذارند تا مشخص شود؛ هر دو تیم دوست داشتند بازی ادامه داشته باشد ولی به هر حال فوتبال است دیگر.

 

او با بیان اینکه فکر می‌کنم از تیم ما 95 درصد رفته‌اند، اظهار کرد: تیم نساجی نیاز به بازسازی داشت و این تیم زمان می‌خواهد؛ مردم می‌دانند ما چطور کار می‌کنیم و به ما ایمان دارند؛ 24 سال در لیگ برتر نبودیم و نیاز به زمان داریم؛ بازیکنان نیاز دارند با جو اینجا آشنا شوند؛ 24 سال طول کشید تیم به لیگ برتر برسد و به همین دلیل نساجی نیاز به زمان دارد تا قدرتمندتر شود؛  من پایه تیم را محکم می‌بندم تا ان‌شالله سال‌های سال در لیگ برتر باشد.

 

سرمربی نساجی در مورد موقعیت‌های زیادی که از دست می‌دهند، ابراز کرد: دو بازی است موقعیت از دست می‌دهیم و به زودی یک مهاجم هدف جذب خواهیم کرد؛ البته یارگیری برای ما سخت است؛ من قبلا هم گفتم که شرایط نقل و انتقالاتی نابرابر است؛ دیدید در نیمه دوم شجاعی را بازی دادیم و چقدر روند تیمی عوض شد؛ شجاعی دو بازی محروم و امید سینک مصدوم بود و همچنین نظری هم دیر به تیم اضافه شد؛ این تیم هر چه زمان بگذرد بهتر می‌شود؛ در نیمه دوم کاملا بازی تحت اختیار ما بود و می‌شد گل بزنیم ولی موقعیت‌هایمان گل نشد.

 

نکونام درباره وضعیت صادق بارانی و عدم استفاده از او اذعان کرد: من دوست دارم در نساجی بازیکنی بماند که عاشق نساجی باشد؛ اگر بازیکنی دوست دارد نباشد، بهتر است نباشد؛ من صادق را بیرون گذاشتم تا هر وقت خوشحال بود، برگردد؛ سرمربی استقلال به من پیغام داد بارانی را نمی خواهد.

 

او با بیان اینکه شما در نیم‌فصل دوم بهترین نساجی را خواهید دید، گفت: در هفته اول اینجا بازی کردیم و من بازیکن 19 ساله روی نیمکت داشتم؛ وضعیت تیم به مرور زمان بهتر می‌شود و قطعا در نیم‌فصل بازیکن اضافه می‌کنیم و تیم ما قدرت می‌گیرد.

 

سرمربی نساجی عنوان کرد: در نیم‌فصل اول به هر طریقی که شده باید نتیجه بگیریم و باید شرایط را بهتر کنیم؛ قطعا در نیم‌فصل دوم متفاوت خواهیم بود و شرایط طوری می‌شود که نساجی با آمدن در لیگ برتر سال‌های سال بتواند فوتبال بازی کند و خیالش راحت باشد؛ تماشاگران و مردم ما فوتبال را متوجه می‌شوند و می‌بینند کار می‌کنیم.

 

نکونام اضافه کرد: ما بیشتر از هشت بازیکن لیگ برتری نداریم؛ غیر از این بازی، فقط دو بازیکن را استفاده کرده‌ام که آن هم بدن‌هایشان آماده نبود و یا مصدوم شدند؛ مردم متوجه می‌شوند و می‌بینند زحمت می‌کشیم؛ واقعا علاقه خاصی به نساجی و هوادارانش را دارم و جو خاصی در استادیوم شهید وطنی است و می‌بینید که آنها فقط از تیم حمایت می‌کنند.

 

او ادامه داد: تیم پارس جنوبی بازی مستقیم می‌کرد چون دو مهاجم بلند قامت داشت؛ ما خودمان عقب نشستیم تا جلوی توپ‌های بلند را بگیریم و خطاهای بچه گانه می‌کردیم. تیم پارس جنوبی فقط بازی مستقیم و بلند می‌کرد که بتواند ضربه بزند و آخر سر هم موفق شدند؛ کاملا این تیم را آنالیز کرده بودیم و توپ و زمین در اختیار ما بود ولی متاسفانه نشد برنده بازی باشیم.

 

سرمربی نساجی مازندران تصریح کرد: ما برای تمام بازی‌ها برنامه داریم و می‌خواهیم نتیجه بگیریم؛ فقط به بازی‌های خانگی فکر نمی‌کنیم ولی می‌بینیم تیم‌ها در اینجا وقت تلف می‌کنند؛ امروز باز هم دیدیم وقت‌های زیادی تلف شد؛ به خاطر شرایطی که بازی در اینجا دارد، همین کارها را می‌کنند ولی ما برای بازی‌های خارج از خانه هم برنامه داریم؛ تمام تفکر ما این است که چه در داخل و چه در خارج از خانه موفق باشیم.

 

نکونام در خصوص مردود اعلام شدن گلی که در نیمه دوم به ثمر رساندند، ابراز کرد: داور گل سالم ممشلی را آفساید اعلام کرد ولی فکر نمی‌کنم این گل مشکلی داشت؛ کارشناس‌ها هم می‌توانند روی آن نظر دهند؛ در وقت‌های تلف شده هم توپ در محوطه جریمه پارس جنوبی جم به دست مدافع این تیم خورد که داور می‌توانست آن را هم پنالتی بگیرد ولی برای دومین هفته متوالی گل سالم ما مردود اعلام شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال