شما اینجا هستید
» » دایی: برابر پرسپولیس بیش از این مایه می گذاریم

سرمربی سایپا در نشست خبری بعد از دیدار با استقلال شرکت کرد.

علی دایی در دیدار با استقلال توانست با اتخاذ یک استراتژی مناسب آبی ها را متوقف کند تا حالا گربه سیاه این تیم در مسابقات فصل جاری باشد.

 
دایی بعد از پایان مسابقه با حضور در نشست خبری درباره این دیدار گفت: پیش بینی این بازی سخت را کرده بودیم و بازیکنان ما زحمت زیادی کشیدند. استقلال توپ را در اختیار داشت اما ما تمام فضاها را بسته بودیم و موقعیت آن چنانی به آنها ندادیم. در چند ضد حمله خوب عمل نکردیم و می توانستیم به گل برسیم به ویژه در ثانیه های پایانی یک موقعیت خوب داشتیم. هیچ چیز از ارزش های تیم جوان ما در ورزشگاه آزادی کم نمی کند. تیم من آینده فوتبال مملکت است و هیچکدام چیزی از بازیکنان بزرگ کم نداشتند.

 

تمام بازی های استقلال را آنالیز کرده بودیم. استقلال در همه دیدارها با توجه به بازیکنان خوبی که دارد، مالک توپ است و ما این موضوع را می دانستیم. ما به خوبی تمام فضاها را بستیم و اگر بازی را نگاه کنید، موقعیت ها ما خطرناک تر از موقعیت های استقلال بود. آنها یک موقعیت توسط تبریزی داشتند و به جز آن، بچه های ما در دفاع عالی کار کردند. در فاز هجومی ما 5 موقعیت داشتیم و می توانستیم به گل برسیم اما یا می خواستیم زیبا گل بزنیم یا بازیکنان قاطی کردند که موقعیت ها گل نشد. استقلال مالک توپ بود اما بازیکنان ما خوب کار کردند. استقلال می تواند بهتر از این نتیجه بگیرد و برای استقلال و دیگر نماینده های ایران آرزوی موفقیت می کنم.

 

دایی در واکنش به حضور بازیکنان جوان در این تیم و عملکرد درخشان فلاح زاده، بیان کرد: حامد فلاح زاده بازیکن با تجربه و بزرگ تیم ما است و امروز اشتباهی نداشت و خوب کار کرد. البته امروز صحنه تک به تک یا شوت خطرناکی نبود اما بسیاری از دروازه بان ها شاید امروز 2 گل می خوردند اما او شجاعانه بازی کرد. من همیشه از جوانان استفاده می کردم و آنها اکنون بهترین های تیم خود هستند. این بازیکنان اکنون موفق هستند و شاید سراغی از من هم نگیرند اما من از موفقیت آنها خوشحال هستم. برای این بازیکنان بسیار خوشحال هستم و البته زمان بازی دادن به آنها من فحش می خوردم و حالا همه تحسین می کنند.

 


 

دایی در واکنش به این موضوع که آیا شما گربه سیاه استقلال هستید، گفت: ما گربه سیاه کسی نیستیم و برای من استقلال و پرسپولیس و دیگر تیم ها فرق نمی کند. در این نیم فصل تراکتورسازی با تمام ستاره های خود برابر ما متوقف شد و ما می توانستیم آنها را ببریم اما داور اجازه نداد. ما برابر پارس جنوبی با از دست دادن پنالتی مساوی کردیم و برابر تراکتور و نساجی برای ما پنالتی نگرفتند. ما امتیازات زیادی را از دست دادیم و با تمام وجود برای خودمان بازی می کنیم. برابر پرسپولیس بیشتر از این توان خواهیم گذاشت و همیشه دوست دارم که فوتبال بازی جوانمردانه باشد. من نباید لیگ را رها کنم تا سرنوشت قهرمانی دست دیگر تیم ها باشد. من دوست دارم با تمام وجودم بجنگم و مردانه بازی کنم و این بچه های من هستند که این کار را انجام می دهند. ما به اسم تیم ها نگاه نمی کنیم و حالا امسال توانستیم در جام حذفی آنها را اوت کنیم و امروز نیز مساوی گرفتیم و البته در بازی رفت شکست خوردیم. با آن چیزی که داشتیم، فوتبال خوبی انجام دادیم.

 

اگر بگوییم با var سایپا مدعی قهرمانی است، مبالغه شده است اما ما قطعا 7-8 امتیاز بالاتر بودیم و در بین 4 تیم اول حضور داشتیم و قطعا یک پای فینال در جام حذفی بودیم.امروز یک نفر از نیمکت ما علیه داوری کاری انجام داد؟ وقتی داور کار خود را درست انجام می دهد، من چرا اعتراض کنم؟ شما بگویید آیا من اعتراض کردم؟ وقتی داور کار خود را انجام می دهد، دیگر احتیاجی به اعتراض نیست. وقتی داور درست سوت نمی زند و از اتفاقات مسلم چشم پوشی می کند، ما اعتراض می کنیم. نمی گویم عمدا می شود و حرف در دهان من نگذارید. من واقعیت را می گویم و شما ببینید داوری چقدر به ضرر ما بوده و چقدر از ما امتیاز گرفته است. ما می توانستیم نیم فصل دوم 5-6 امتیاز جلوتر باشیم. من با همه وجود به همه داوران احترام می گذارم و حتی وقتی اخراج شدم هم توهین نکردم و تنها از حق تیمم دفاع می کنم. نمی توانم بیخیال باشم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال