شما اینجا هستید
» » قطبی: نشان می‌دهیم جایگاه فولاد بالای جدول است

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: در تداوم روند خوب‌مان در بازی با پدیده نیز می‌خواهیم نشان دهیم که جایگاه فولاد بالای جدول است.

افشین قطبی بعد از ظهر پنج‌شنبه در نشست خبری پیش از بازی با پدیده شهر خودرو، اظهار کرد: بازیکنان ما بسیار زحمت کشیدند و کار کردند و خوشحالیم که بار دیگر و البته برای اولین‌بار در سال ۹۸ می‌توانیم در استادیوم اختصاصی‌مان برابر پدیده بازی کنیم. تمرینات خیلی خوبی داشتیم و بازیکنانم تلاش داشتند تا اشتباهات بازی قبلی‌مان را پوشش دهند و به شرایط بهتری برسیم.

 

او ادامه داد: در بازی‌هایی که پشت سر گذاشتیم نتایج خیلی خوبی داشتیم و تنها شکست پرسپولیس تا این‌جای رقابت‌ها توسط فولاد رقم خورد. هم‌چنین برابر تیم خوب سپاهان بازی انجام دادیم که اگرچه به تساوی رسیدیم ولی حق‌مان برد بود. ما دوست داریم این بازی‌های خوب را برابر پدیده هم انجام دهیم و نشان دهیم جایگاه ما بالای جدول است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: از تمام کسانی که برای تیم زحمت و در آماده‌سازی زمین تمرین‌مان و زمین اختصاصی باشگاه تلاش کردند قدردانی می‌کنم. اکنون شرایط چمن باشگاه فولاد بی‌نظیر است و این شرایط به کیفیت بازی فردا بسیار کمک می‌کند. نکته قابل تأمل نیز این است که وقتی زمین چمن خیلی خوب است و دو تیم می‌خواهند بازی خوبی انجام دهند، ما نیاز داریم دوربین‌های خوبی در ورزشگاه باشند تا مردم از طریق تلویزیون نیز با کیفیت خوبی بازی ببیند. در بازی قبلی خیلی ناراحت شدم که دیدم تصویر و صدا، اتفاقات داخل استادیوم را نشان نداد و شاید صدا و سیما بتواند کمک کند که با فرستادن دوربین‌های بیش‌تر مردم بتوانند از دیدن بازی و استادیوم لذت ببرند.

قطبی خاطرنشان کرد: تمام پاداش‌های بازی قبلی‌مان تا بازی گذشته قرار است توسط کادر فنی جمع شود و به مردم سیل زده خوزستان و ایران اهدا شود. مردم سیل زده بسیار زجر کشیدند و نیاز به کمک فوتبالیست‌ها دارند و ما می‌خواهیم این فرهنگ‌سازی را نشان دهیم و بگوییم که این مردم تنها نیستند و آن‌هایی که ما را تشویق و حمایت می‌کنند ما هم در روزهای سخت کنارشان هستیم. پول زیادی نیست و بیش‌تر تفکر آن مطرح است و اگر همه جمع بشویم، می‌توانیم این کمک را به این مردم داشته باشیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال