شما اینجا هستید
» » منصوریان: 2 پنالتی ما سوخت؛ روز بد داوری به فولادشهر می‌افتد

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: خوشحالم برای اولین بار توانستم با 22 بازیکن آماده داخل زمین برویم، به 3 امتیاز نرسیدیم اما از عملکرد بازیکنانم راضی‌ام.

  

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری بعد از بازی مقابل سپیدرود گفت: بازی خوبی بود. روز سختی برای ما نبود و به راحتی می‌توانستیم جریان بازی را عوض کنیم با توجه به حضور بازیکنان جوان در تیم که می‌توانند در آینده به ذوب‌آهن کمک کنند، باید مواظب باشیم مثل بقیه بازیکنان که سر می‌خورند، آسیب نبینند. با مدیریت خوب آذری بازیکنی در این تیم آسیب نمی‌بیند. 7-8 بازیکن را جابه‌جا کردیم و با توجه به فشردگی تیم لازم بود. خوشحالم برای اولین بار توانستم با 22 بازیکن آماده داخل زمین برویم.

وی افزود: ما تلاش خودمان را کردیم و خوب بودیم. می‌دانستیم سپیدرود برای یک امتیاز به میدان می‌آید. به تاکتیک دست‌نشان خرده نمی‌گیرم. یک امتیاز هم برای آنها مهم بود. با احترام به تیم دست نشان نگاه می‌کنم اما ما هرکاری در زمین لازم بود انجام دادیم.

منصوریان خاطرنشان کرد: به 3 امتیاز نرسیدیم مسیر سخت است و باید ادامه دهیم. من از بازیکنانم راضی هستم. ما فوتبال باحوصله و روبه‌جلویی داشتیم.

سرمربی ذوب‌آهن درباره داوری‌ها گفت: فکر می‌کنم 11 یا 12 بازی است که در فولادشهر آخر بازی کارشناسان می‌گویند حق ذوب‌آهن خورده شده است. بنیادی‌فر گروه داوری قوی دارد. موقعی که بازیکن بودم هم یک روز خوب داشتم و یک روز بد. این طبیعی است اما به نظر می‌رسد روز بد داوری به فولادشهر می‌افتد! بنیادی‌فر داور خوبی است. من صحنه‌ها را بارها دیدم. یک پنالتی ما از دست رفت. یک صحنه هم بازیکن حریف بازیکن ما را هل داد. یک موقعیت پشت 18 قدم داشتیم. اینها خلق موقعیت است. 2 پنالتی و یک موقعیت 100 درصد ما سوخت.

منصوریان افزود: بنیادی‌فر داور خوبی است اما 10-11 بازی است که قرعه بد داوری به ما می‌افتد اما باید از داوری حمایت کرد. اعتراض کمکی نمی‌کند. در استقلال هم بودم می‌گفتم باید از آنها حمایت کرد. به او و تیم سپیدرود خسته نباشید می‌گویم. با روش بازی حریف کاری ندارم. ما چند موقعیت خراب کردیم و یک گل 100 درصد ما مردود شد.

سرمربی ذوب‌آهن یادآور شد: اگر امروز می‌بردیم هفتم یا هشتم می‌شدیم. حالا با یک بازی کمتر نهم هستیم. دوست ندارم انرژی صرف داوری کنم و فایده‌ای هم ندارد. وقتی داور سوت بازی را زد نتیجه تغییر نمی‌کند و فقط ممکن است اعصاب خردکنی برای ما بماند. همه کارها روی اصول انجام شده و ذوب‌آهن نیز تیم اخلاق‌مداری است بنابراین باید پشت داوری ایستاد. امروز روز بد بنیادی‌فر بود اما من او را دوست دارم. یک سوت می‌توانست ما را در جدول هفتم کند. اگر خدای نکرده ذوب‌آهن زمین بخورد 50 سال قدمت باشگاه به کنار، 500 بازیکن در حال رشد آسیب می‌بینند.

منصوریان همچنین درباره صحبت‌های دست‌نشان درباره حدادی‌فر که توپ را بیرون نزده، تصریح کرد: نادر دوست من است. توقع داشتیم 7-8 دقیقه وقت تلف شده گرفته شود چون 6 تا تعویض شد. 7 بار برانکارد داخل زمین شد که حداقل 40-50 ثانیه وقت تلف شد. حدادی‌فر اینطوری نیست و او از بازیکنان خوب ماست. او از فوتبال ما متفاوت است و مرام پهلوانی دارد. ما در حمله 100 درصد هستیم و نمی‌شود توپ را بیرون زد اما باز هم زدیم. 

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بعد از اینکه مقابل الغرافه کامبک زدید روند ذوب‌آهن رشد خوبی داشته، یادآور شد: اولین چیزی که باید نهادینه می‌کردیم وضعیت روحی بازیکنان بود. تلاش‌مان این بود به باخت عادت نکنند. ما بازیکنان خوبی داریم. دلیل اصلی حمایت از جانب مدیرعامل بود. جام باشگاه‌ها را نقطه عطف گذاشتیم که در بازی با الغرافه دیدید.

وی افزود: برای بردن داخل زمین می‌رویم و نوع تیم فرقی نمی‌کند. در لیگ ما تفاوت بین صدر و جدول حداقل است. ما می‌توانیم در این زمین‌ها فوتبال بازی کنیم چون لیگ ما فیزیکی است. من از مدیرعامل تیم تشکر می‌کنم. اگر اتحادی که بالاسر ماست حفظ شود شرایط تیم بهتر خواهد شد. تمام تمرکز مدیرعامل روی ذوب‌آهن است و فرقی نمی‌کند تیم روبه‌رویی کدام تیم است نتیجه این می‌شود به ما انرزی می‌دهند و ما هم در زمین هر کاری لازم باشد انجام می‌دهیم. نتیجه، کامبک‌های خوب می‌شود. ذوب‌آهن در جام باشگاه‌های آسیا حرف زیادی برای گفتن دارد.
دعا می‌کنم با این جوانان بتوانیم به شرایط خوب برسیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال