شما اینجا هستید
» » میرزاپور: آشناهایم در معمولان شرایط خوبی ندارند

سیل در خرم آباد شهری را که دروازه بان سابق تیم ملی ایران در آن به دنیا آمده و بزرگ شده بود را کاملا تخریب کرده است.

 سیلی که از همان روزهای ابتدای فروردین 98 آغاز شد بخش های مختلفی از ایران را در بر گرفت و بعد از گلستان و فارس ، استان لرستان نیز به خاطر سیل خسارات زیادی دید. یکی از شهرهایی که در این سیل کاملا زیر آب رفت شهر معمولان در استان لرستان بود ، شهری که زادگاه ابراهیم میرزاپور دروازه بان سابق تیم ملی و مربی حال حاضر فولاد خوزستان است. تصاویری که از معمولان در این روزها در فضای مجازی منتشر شد عمق اتفاق تلخی را که برای این شهر رخ داده است به خوبی نشان می داد. آب خانه ها و شهر را ویران کرده و حتی تا بام خانه ها رسیده بود. با این وجود برخی از چهره های مطرح ورزش که اهل استان لرستان بودند در مدت سیل و بعداز آن تلاش زیادی را برای کمک رسانی به مردم سیل زده انجام دادند. علیرضا بیرانوند، وحید امیری و ابراهیم میرزاپور در میان فوتبالی ها در این روزها مشغول جمع آوری و ارسال کمک بودند.

 
میرزاپور درباره این حادثه ویرانگر گفت:« متاسفانه امسال عید ما اتفاق تلخ سیل در گلستان شروع شد که خرابی زیادی را به همراه داشت. بعد از آن در فارس سیل آمد که جان تعدادی از هموطنان ما را گرفت. الان ده روزی است که این سیل در استان ما(لرستان) آمده و باعث خرابی خیلی از روستاها که در مسیر رودخانه بودند شده است. خصوصا شهرستان معمولان که من آنجا بدنیا آمدم و تمام اقوامم مثل عموها، پسرعموهایم در آنجا زندگی می کنند در این سیل آسیب خیلی زیادی دید و الان مردمی که آنجا هستند شرایط بدی دارند.»


او افزود:« همچنین در شهرستان پلدختر شرایط نامساعدی وجود دارد و با وجود فروکش کردن آب اما خسارات زیادی به وجود آمده و امکان زندگی نیست.»


دروازه بان سابق تیم ملی ایران درباره حضورش در استان لرستان و شهر معمولان هم گفت:« من خب تلاش کردم که خودم را به شهر برسانم اما توی راه تماس گرفتند و گفتند چون جاده ها بسته است نمی توانیم به آنجا برویم. امروز اما شنیدم که یک جاده باز شده است و انشالله ما هم بتوانیم برویم کنار هم استانی هایمان باشیم.»


او اضافه کرد:« سیل خسارت زیادی به هموطنان ما وارد کرده و در این شرایط ما فقط می توانیم کنار این دوستان باشیم تا باعث دلگرمی شان باشیم. این واقعا وظیفه همه ما است که هر کاری در توانمان هست برای این مردم انجام بدهیم.»


میرزاپور با اشاره به اینکه خانواده و آشناهایش در شهر سیل زده معمولان شرایط خوبی ندارند گفت:« اتفاق تلخی است چرا که پسرعموهایم که باهم بزرگ شدیم ، دوستان و آشناهایم آنجا هستند. من واقعا می خواهم از رسانه ها تشکر کنم که در این مدت اطلاع رسانی خیلی خوبی انجام دادند تا مردم سراسر کشور بتوانند سریعتر به این مردم کمک کنند. خوشبختانه آدم های خیر زیادی هستند که قصد کمک دارند. دیشب فردی که من نمی شناختمش و از خیرین کشورمان است با من تماس گرفت تا شرایطی را برای کمک های او فراهم کنم. » او افزود:« من خودم با کمک دوستانم مبالغی را جمع کردیم و سعی داریم مواد خوراکی و مایحتاج اصلی آن ها را فراهم کنیم. خداراشکر الان چهره های دیگری مثل آرش میراسماعیلی و غلامرضا محمدی که از هم استانی هایم هستند هم برای کمک رسانی تلاش می کنند. از آقای قطبی هم جا دارد تشکر کنم که قبل از بازی ماشین سازی اعلام کرد که تمامی پاداش های تیم تا پایان فصل را به سیل زدگان اختصاص خواهد داد.»

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال