شما اینجا هستید
» » آقای گل آسیا راهی لیگ ایران می شود

آقای گل آسیا در رده نوجوانان مدعی شد فصل آینده را در یکی از دو کشور قطر یا ایران پشت سر خواهد گذاشت.

 محمد داوود مهاجم 18 ساله تیم ملی عراق و باشگاه نفت این کشور در مصاحبه ای با رسانه های این کشور از برنامه های خود برای حضور در باشگاه های خارجی صحبت کرد و مدعی شد قطر یا ایران مقصد بعدی او خواهند بود.

 
این بازیکن که سال 2017 با به ثمررساندن 9 گل در رقابت های نوجوانان زیر 17 سال آسیا باعث قهرمانی عراق و عبور این تیم در فینال از سد ایران شد تا عنوان بهترین بازیکن و آقای گلی را به خود اختصاص بدهد از سال 2018 به جمع ملی پوشان بزرگسال عراق نیز پیوست و سرکو کاتانچ در آخرین روز نام او را در فهرست نفراتش برای جام ملت های آسیا نیز قرار داد.


محمد داوود به عنوان یکی از ستاره های اصلی المپیک عراق در نوروز 98 غایب بزرگ این کشور در مرحله نخست مقدماتی المپیک 2020 در تهران بود. مصدومیت در لیگ عراق او را برای دو ماه خانه نشین کرد گرچه داوود در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد از 20 روز دیگر پابه توپ می شود تا برای فصل آتی آماده بازی شود.


آقای گل نوجوانان آسیا در بخشی از مصاحبه خود از رویای بازی در باشگاه های قطری یا ایرانی پرده برداشت و صراحتا مدعی شد تابستان پیش رو به یکی از پیشنهاداتش از این دو کشور پاسخ مثبت خواهد داد تا از فوتبال عراق خارج شود. با این ادعا باید منتظر ماند و دید کدام باشگاه ایرانی این پدیده فوتبال عراق را در تابستان به تور خواهد انداخت.


محمد داوود متولد سال 2001 در بغداد است و با توجه به سن 18 سال هر باشگاهی که او را به خدمت بگیرد برای چند فصل می تواند از او به عنوان سهمیه زیر 23 سال بهره ببرد.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال