شما اینجا هستید
» » فدراسیون فوتبال از عربستان شکایت نمی کند

وزارت ورزش عربستان هم چنان مخالف سفر تیم های ورزشی این کشور به ایران است و در تازه ترین تصمیم تیم فوتسال امید این کشور را از سفر به تبریز برای حضور در بازی های قهرمانی آسیا منع کرده است.

جالب اینکه قرعه کشی این بازی ها در حالی انجام شد که فدراسیون فوتبال ایران منتظر حضور عربستان در این بازی ها بود اما عربستانی ها در روزهای پایانی منتهی به قرعه کشی بازی ها به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردند در بازی های تبریز حاضر نمی شوند! و در نهایت هنگ گنگ جانشین عربستان شد.

 

پرهیزکار، سرپرست کمیته فوتسال در این باره می گوید: «عربستانی‌ها خیلی دیر اعلام کردند که در مسابقات شرکت نمی‌کنند. آنقدر دیر که فکر می‌کردیم حضورشان در ایران قطعی است و برنامه ریزی هایمان را هم انجام داده بودیم. به هر حال آنها یک کینه دیرینه از ما دارند ولی ثابت می‌کنیم که ایران بهترین کشور برای میزبانی است.»

 فدراسیون فوتبال از عربستان شکایت نمی کند 

جالب اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا اما پیش بینی عدم حضور عربستان در مسابقات ایران را داشت بطوریکه مذاکراتی با کشورهای کویت و امارات برای جانشینی عربستان داشت که این دو تیم قبول نکردند و در نهایت هنگ گنگ جانشین عربستان شد. ایران هیچ اعتراضی به عدم حضور عربستان در بازی های قهرمانی آسیا در تبریز ندارد و معتقد است اگر عربستان تخلفی مرتکب شده باشد چون بازی ها زیر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می شود کنفدراسیون باید با عربستان برخورد کند.

 

مسابقات قهرمانی فوتسال زیر 20 سال آسیا هر دو سال یک بار برگزار می شود. در سال 2017 بازی ها در تایلند برگزار شد که ایران قهرمان شد. بازی ها این بار درتبریز برگزار می شود. با حضور 12 تیم. گروه بندی بازی ها از این قرار است:

 

 گروه A: ایران (میزبان)- افغانستان – هنگ کنگ
گروه B: تایلند – لبنان – قرقیزستان
گروه C: ژاپن – ویتنام – تاجیکستان
گروه D: عراق – اندونزی – چین تایپه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال