شما اینجا هستید
» » پرونده افشین پیروانی در مرحله تحقیق

افشین پیروانی 

آرای جدید کمیته استیناف درباره پرونده های مطروحه اعلام شد.

آرای صادره شده از سوی کمیته استیناف فدراسیون درباره تعدادی از پرونده های مطروحه، به شرح زیر اعلام شد:

* قربانعلی الماسخاله، رئیس هیات فوتبال گیلان که براساس حکم کمیته اخلاق به دلیل حذف غیرقانونی تیم فوتسال عقاب لنگرود از شرکت در مسابقات لیگ دسته دو فوتسال به یک سال محرومیت از فعالیت رسمی در حوزه فوتبال محکوم ولیکن این محرومیت به مدت یکسال تعلیق شده بود، با اعتراض وی به کمیته استیناف پس از رسیدگی توسط این کمیته و بررسی موضوع با توجه به عدام احراز سوءنیت، نامبرده از تخلف مذکور تبرئه شد.

*شهاب زندی، بازیکن تیم ملوان به دلیل اهانت به داور و سایر مسئولین به انجام رفتار غیروررشی در بازی مقابل شهرداری ماهشهر مورخ 13 اردیبهشت سال جاری از سوی کمیته انضباطی به دو جلسه محرومیت و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و این محکومیت در کمیته استیناف تایید گردید.

*محکومیت علیرضا سلیمی، بازیکن تیم بادران به دو جلسه محرومیت و پرداخت جریمه نقدی از سوی کمیته انضباطی به لحاظ توهین و فحاشی به تماشاگران در تاریخ 15 فروردین ماه مقابل تیم مس رفسنجان توسط کمیته استنیاف تایید گردید.

*حکم محکومیت بهرام حسن پور، سرپرست تیم یاران ورزش اردبیل به سه جلسه محرومیت و پرداخت 5 میلیون ریال به دلیل فحاشی به داور در دیدار برابر پدیده مشهد که 16 اردیبهشت ماه برگزار شد، با طرح پرونده در این کمیته، حکم کمیته انضباطی تایید شد.

*حکم کمیته انضباطی در خصوص بابک مرادی، تیم ملوان به محرومت 4 جلسه و پرداخت 10 میلیون ریال به لحاظ اعتراض به کمک داور و رفتار غیرورزشی، فحاشی و اهانت برابر تیم خونه به خونه نیز توسط این کمیته تایید شد.

*پرونده افشین پیروانی در مرحله تحقیقات قرار دارد و با تکمیل این روند متعاقبا حکم مقتضی صادر و از طریق سایت رسمی فدراسیون اعلام خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال