شما اینجا هستید
» » تاج: راه درست را با ۲۱ ساله‌ها می‌رویم

رئیس فدراسیون فوتبال ایران معتقد است حضور با بازیکنان زیر ۲۱ سال در مسابقات آسیایی آنها را به هدفی که دارند، نزدیک می‌کند.

 مهدی تاج در مراسم بدرقه تیم ملی امید ایران به مسابقات آسیایی اندونزی که در هتل آکادمی المپیک برگزار شد، اظهار کرد: افرادی بودند که به فدراسیون فوتبال و در جلسات تصمیم‌گیری فشار وارد می‌کردند تا ما با بازیکنان زیر ۲۳ سال در این رقابت‌ها حضور پیدا کنیم و از تمام ظرفیت تیم ایران استفاده شود چون قهرمانی هدف ما است.

  

او ادامه داد: اعتقاد شخصی بنده و جمع بندی‌ای که فدراسیون فوتبال، کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و جوانان و همچنین ستاد عالی جام جهانی داشتند، این بود که از مجموعه بازیکنان زیر ۲۱ سال برای تیم ملی امید در مسابقات آسیایی استفاده کنیم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال ایران تصریح کرد: اصلا برای باخت به مسابقات آسیایی نمی‌رویم و حتما برای قهرمانی در این رقابت‌ها شرکت می‌کنیم ولی همین که با این جوانان به بازی‌های آسیایی می‌رویم، اتفاق روشنی است.

 

 

تاج تاکید کرد: فدراسیون فوتبال راه خوبی را انتخاب کرده و باید آن را ادامه دهد؛ لازم است با برنامه‌ریزی‌های مشخصی به دنبال کار منطقی برویم چراکه ۴۲ سال است به المپیک صعود نکردیم و راه درست همین بود که در نظر گرفتیم تا ان‌شاالله با کار اصولی به هدفی که داریم برسیم.

 

او یادآور شد: فدراسیون فوتبال کار درستی کرد و باشگاه‌ها مکلف شدند در حد دو بازیکن به تیم ملی امید بدهند؛ همه باشگاه‌ها کمک کردند ولی یک باشگاه کمی همکاری نداشت که آن هم تنبیه شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال