شما اینجا هستید
» » » ترکیب احتمالی تراکتورسازی مقابل استقلال

به احتمال فراوان مسعود شجاعی و اشکان دژاگه برای اولین بار پیراهن تراکتور را بر تن می‌کنند تا این تیم پرستاره از قبل به مصاف استقلال برود.

  

به گزارش "مستطیل سبز"، تراکتورسازی تبریز بعد از دو تساوی در هفته های ابتدایی لیگ برتر مقابل نفت مسجدسلیمان و نساجی حالا با ترکیبی کامل‌تر در هفته سوم به مصاف استقلال می‌رود. آن هم در شرایطی که احتمالا مسعود شجاعی و اشکان دژاگه اولین بازی‌شان را برای سرخ‌های فوتبال آذربایجان انجام خواهند داد.

 

تراکتورسازی امروز در مصاف حساس با استقلال همچون دیدار های قبلی محسن فروزان را درون دروازه خواهد داشت. دروازه‌بان سابق استقلال یکبار دیگر مقابل آبی‌های پایتخت قرار می‌گیرد که این موضوع می‌تواند جذابیت‌های زیادی داشته باشد.

 

اگر جان توشاک بخواهد به صورت همزمان مسعود شجاعی و اشکان دژاگه را به زمین بفرستد باید تغییراتی در سیستم تیمش ایجاد کند و آنوقت نمی‌شود او با سه دفاع مرکزی بازی کند.

 

در سیستم ۴-۲-۳-۱ علی عبدالله زاده و محمدطیبی دو مدافع وسط تراکتور خواهند بود و رضا شربتی در دفاع چپ بازی می‌کند. در این شرایط یوسف سیدی و دانیال اسماعیلی فر دو گزینه پست دفاع راست هستند که شانس اسماعیلی فر برای این پست بیشتر است.

 

در خط هافبک محمد اهل شاخه یا علی طاهران درکنار علیرضا نقی‌زاده در هافبک تدافعی بازی خواهند کرد و آنوقت جا برای کاپیتان‌های تیم ملی باز خواهد شد. در این صورت مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و هری فورستر بازیکن انگلیسی سه هافبک تهاجمی خواهند بود و آنتونی استوکس هم در نوک حمله بازی خواهد کرد.

 

البته این احتمال وجود دارد که توشاک بازهم بخواهد مثل دیدارهای قبل با سه دفاع مرکزی تیمش را به زمین بفرستد که در این صورت طیبی، عبدالله زاده و مهدی‌زاده یا اهل شاخه در خط دفاع بازی می کنند.

 

در سیستم سه دفاعه رضا شربتی پیستون چپ خواهد بود و یوسف سیدی پیستون راست می‌شود. به همان مقدار که احتمال فیکس شدن مسعود شجاعی وجود دارد، شاید اشکان دژاگه نیمکت‌نشین باشد. در این صورت نقی‌زاده، شجاعی، فورستر و اسماعیلی‌فر در خط هافبک بازی می‌کنند و استوکس مهاجم تبریزی ها خواهد بود.

 

تراکتور همچنین روی نیمکت نیز بازیکنان خوبی مثل سوگیای ژاپنی، اشکان دژاگه(در صورت فیکس نبودن) و چند جوان خوب و اینده دار دارد که می‌توانند در مواقع لازم به زمین بروند.

 

ترکیب احتمالی تراکتورسازی مقابل استقلال: 

 

محسن فروزان، علی عبدالله‌زاده، محمد طیبی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد اهل شاخه، رضا شربتی، علیرضا نقی‌زاده، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، هری فورستر و آنتونی استوکس.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال