شما اینجا هستید
» » » واکنش علی جباری به منتقدین شفر

پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید منتقدان این روزهای استقلال به دنبال سو استفاده از این شرایط هستند.

 

علی جباری پیشکسوت باشگاه استقلال ضمن انتقاد از برخی رفتارها بعد از دیدار دربی گفت: دیدار دربی اهمیت زیادی داشت و استقلال در این مسابقه شکست خورد که این اتفاق باعث رنجش خاطر همه ارکان باشگاه، هواداران و پیشکسوتان است اما مشکل اصلی بعد از این نتیجه این است که بسیاری از افراد که پیش از این فرصتی برای حمله کردن به استقلال نداشتند، منافع شخصی را بر منافع باشگاه ارجح دانسته و حالا به دنبال تخریب تمامی ارکان تیم از مدیرعامل تا سرمربی و کاپیتان هستند.


وی در ادامه صحبت های خود اضافه کرد: متاسفانه برخی افراد که سابقه سرمربی گری در سطح اول فوتبال را به اندازه یک فصل نداشتند، منتقد اول استقلال شدند و مدل هایی را برای موفقیت استقلال ارائه می دهند. سوال من این است که چرا این مدل ها را در تیم های خود به کار نگرفتید تا بعد از نیم فصل و یا کمتر از چند مسابقه شما را کنار بگذارند؟


جباری در ادامه صحبت های خود با اشاره به اهمیت مقطع کنونی در استقلال، بیان کرد: استقلال در 7 مسابقه ابتدایی نیم فصل، 8 امتیاز اختلاف را در شرایطی که بازی های دشواری پیش رو داشت، کاهش داد و به 2 امتیازی صدر رسید و حالا 7 مسابقه برای کاهش فاصله 5 امتیازی فرصت دارد و همه می دانند که تیم همچنان برای موفقیت در لیگ شانس دارد اما متاسفانه برخی که سابقه حضور آنها در استقلال به 2 سال هم نمی رسد از حالا به دنبال محاکمه تیم هستند.


پیشکسوت محبوب باشگاه استقلال در ادامه صحبت های خود اضافه کرد: مطمئنا در این مسیر طی شده اشتباهاتی رخ داده است اما باز هم می گویم رفتارها و مصاحبه های این چنینی که یک نفر به عنوان مقصر قطعی و نهایی معرفی شود، تنها برای ضربه زدن به استقلال و رسیدن به نیت های فردی است. افرادی که با کمتر از 2 سال حضور در استقلال چنین ادعایی انجام می دهند، نه تنها به فکر استقلال نیستند بلکه به دنبال ضربه زدن به این تیم هستند تا به اهداف خود برسند. خیر خواهان استقلال می توانند تمامی صحبت های خود را که به سود باشگاه است، به مدیریت تیم و اعضای کادرفنی و پیشکسوتان داخل باشگاه منتقل کنند تا ضمن حفظ آرامش برای بهبود شرایط تیم اقدامات لازم انجام شود.  من از همه دعوت می کنم تا با هماهنگی پیشکسوتان و کمک های آنها، اقداماتی انجام دهند تا تیم بتواند به لیاقت خود در لیگ برتر و آسیا برسد. قطعا این مهم با کمک پیشکسوتان ممکن می شود و دلسوزان استقلال از این مسیر می توانند به تیم خود کمک کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال