شما اینجا هستید
» » » قطبی: مطمئن بودم پرسپولیس بازنده دربی نیست

سرمربی تیم فولاد خوزستان می گوید مردم ایران در هر شهری به او محبت دارند و رفتار مهربانانه ای از خود نشان می دهند.

به گزارش مستطیل سبز، فولاد خوزستان در هفته بیست و سوم لیگ برتر در تبریز به مصاف ماشین سازی رفت و بعد از چند هفته ناکامی این مسابقه را با برد پشت سر گذاشت. این پیروزی فولاد رو 29 امتیازی کرد و به رده ششم جدول رساند.

 
افشین قطبی سرمربی فولادی ها در گفت وگو با خبرنگار "مستطیل سبز" درباره برد بااهمیت در تبریز عنوان کرد: 3 امتیاز دیدار با ماشین سازی اهمیت زیادی برای ما داشت. افسوس من از این است که چرا قبل از بازی این هفته 3 مسابقه مهم را از دست دادیم. در حالی که می توانستیم در آن 3 مسابقه هم خوب کار کنیم و حداقل یک یا دو برد به دست آوریم. اگر اینطور بود، شرایط ما در جدول بهتر می شد و می توانستیم در آخر فصل رتبه بهتری به دست آوریم.


وی ادامه داد: بازی با ماشین سازی بازی بسیار دشواری بود. با توجه به بارش برف در تبریز روز قبل از مسابقه و باد شدیدی که در ورزشگاه می وزید کار ما سخت شده بود. با این حال توانستیم بازی را ببریم. ماشین سازی تیم خوبی است که ما را بسیار اذیت کرد؛ دروازه بان ما خیلی کمک کرد تا بتوانیم پیروز شویم.


سرمربی فولاد خوزستان درباره بازی های آینده تیمش تاکید کرد: ما 3 بازی خانگی داریم که کمک زیادی انجام می دهد. در این 3 بازی باید شرایط خود را در جدول بهتر کنیم. اگرچه انجام بازی در این زمان از فصل برای تیمی با موقعیت ما سخت است اما وظیفه داریم تمرکز داشته باشیم و تا روز آخر بجنگیم. ما باید تا روز آخر شرایط خود را حفظ کنیم و بازی هایی که در پیش داریم را با موفقیت به پایان ببریم و تیم هایی که سرنوشت شان در لیگ به تلاش ما گره خورده نگرانی نداشته باشند.


قطبی در بخش دیگری از حرف هایش ضمن تشکر از مردم تبریز تاکید کرد: از مردم تبریز خیلی ممنونم. ما امسال دوبار به تبریز رفتیم و دو برد به دست آوریم اما مردم تبریز خیلی با من خوب رفتار کردند. آنها مهربان بودند. رفتارشان در فرودگاه بسیار من را خوشحال کرد. نه فقط در تبریز که در همه جای ایران مردم به من محبت دارند و امیدوارم طوری فوتبال بازی کنیم که شایسته این محبت ها باشیم.


سرمربی سابق پرسپولیس که علاقه زیادی نداشت درباره دربی پایتخت صحبت کند، با اشاره به برد سرخپوشان مقابل استقلال خاطرنشان کرد: ما امسال مقابل استقلال و پرسپولیس بازی کردیم و بازی هایمان در اهواز بود. دیروز مطمئن بودم که پرسپولیس نمی بازد. این تیم بهترین بازیکنانی ایرانی را دارد و مطمئن بودم که راه های گلزنی استقلال را می بندند. خوشحالم که این برد حاصل شد اما همانطور که گفتم خیلی نمی خواهم درباره دربی حرف بزنم.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال