شما اینجا هستید
» » » آهنگ ورزشی مخصوص دویدن و باشگاه

  تحقیقات علمی که در رابطه با تاثیر موسیقی ورزشی صورت گرفته ثابت کرده که راندمان ورزش با شنیدن  آهنگ ورزشی افزایش می یابد و باعث میشود  تایم استانه خستگی و برانگیختگی افراد افزایش یابد.

موسیقی ممکن است به طریق های مختلف به انجام ورزش و تمرینات ورزش کمک نماید.

   

 

اول: موسیقی میزان برانگیختگی شخص را تغییر می دهد و بنابراین به شکلی از تحریک که اهمیت زیادی در مسابقات دارد،مورد استفاده قرار می گیرد یا به عنوان مسکنی برای فرو نشاندن اضطراب ورزشکاران تلقی می گردد.یکی از عوامل موثر، تولید کاستهای صوتی است که ترکیبی از موسیقی محرک و آثار کلامی که به مشابه راه کاری برای ایجاد اعتماد به نفس تلقی می گردند. همچنین نویسنده از موسیقی آرام بخش همانند پس زمینه ای در تکنیکهای آرامش بخش استفاده می کند،که از طریق آموزشهای کلامی عموما به کار گرفته شده اند.

دوم : مشخصه فرهنگی موسیقی از طریق پرورش فرهنگی _ اجتماعی و موسیقی ای که شخص قبلا در معرض آن بوده، بر پاسخ شنونده تاثیر گذار خواهد بود.

سوم : در طول تمرینات منظم مانند دویدن، موسیقی می توانند توجه ورزشکار را محدود و در نتیجه توجه شخص را نسبت به احساس خستگی منحرف کند. این تکنیکی است که بسیاری از دوندگان ماراتن و ورزشکاران ورزشهای سه گانه به آن به عنوان مسئله ای مهم و مجزا می نگرند.

چهارم : عامل ارتباط که مربوط می شود به ارتباطات موسیقایی مفرط که توسط موسیقی برانگیخته شده اند،به این معنی که صدا می تواند باعث ایجاد اصوات دیگری شود که فعالیت های فیزیکی را خلق می کند. پاسخ ریتمیک و فاکتورهای موسیقایی در درون طبیعت موسیقی وجود دارد، حال آنکه تاثیرات فرهنگی و عوامل ارتباطی نسبت به موسیقی، عوامل خارجی محسوب می گردند.

دانلود آهنگ ورزشی : اغلب منبعی بکر برای انگیزش و الهام گرفتن در ورزش و تمرینات ورزشکاران محسوب می شود. یکی از مهمترین نکات که باید به داشته باشیم این است که سلیقه موسیقایی در واقع امری بسیار شخصی است و به همین دلیل از توصیه برای انتخاب نوع موسیقی پرهیز شده است زیرا این مسئله کاملا بستگی به تصمیم شخص دارد. به هر حال اکنون شما باید نسبت به عواملی که گوش فرا دادن به موسیقی ها برای ورزش را ارزشمند تر می کند. هوشیار تر باشید، بهترین موسیقی ها برای ورزش آنهایی هستند که دارای ضرب آهنگ (tempo) بین 120 تا 140 در دقیقه اند. تحقیقات دیگری هم نشان داد که گوش کردن به موسیقی هنگام ورزش می تواند تا 15 درصد کارایی را افزایش بدهد. اما گروه دیگری از محققان می گویند تمپوی120 تا 140 یک عدد کلی است، لازم است برای هر نوع فعالیت بدنی یک عدد دقیق تر داشته باشیم. برای مثال آنها می گویند هنگام پیاده روی با سرعت 4 کیلومتر در ساعت باید به موسیقی هایی با ضرب آهنگ 115 تا 118 گوش کنیم (B.P.M) و وقتی پیاده روی سریع انجام می دهیم موسیقی نیز باید روی تمپوی 137 تا 139 باشد و هنگام دویدن باید به آهنگ هایی با تمپوی 147 تا 160 گوش کنیم.

آنها حتی یک جدول هم برای فعالیت های بدنی متفاوت ایجاد کرده اند تا اگر یک ورزشکار حرفه ای هستید بر اساس آن ریتم مناسب خودتان را پیدا کنید.

ما قابلیت دانلود آهنگ ورزشی مخصوص باشگاه برای شما آماده کرده ایم . همراه ما باشید و از آنها لذت ببرید 


242-bass-boosted-2018.mp3

 

271-best-bass-dj-full.mp3

 

297-bass-boosted-1.mp3

 

396_best_bass_techno.mp3

 

413_best_bass_vebration_boosted.mp3

 
 
 
 
  

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال