شما اینجا هستید
» » فرمول یک بحرین؛ بردی که در چنگ چارلز لکلرک بود اما به همیلتون رسید!

مرسدس با کسب رتبه اول و دوم، با دست پر خاورمیانه را ترک خواهد کرد

 

مستطیل سبز - مسابقه فرمول یک بحرین، دومین مرحله از مسابقات فرمول یک قهرمانی جهان در سال 2019 با پیروزی لوییس همیلتون از تیم مرسدس به پایان رسید.

مسابقه در حالی آغاز شد که این لکرک بود که از خط اول مسابقه را شروع کرد اما خیلی زود فتل پیشتاز مسابقه شد. در دورهای ابتدایی چندین بار پیشتاز مسابقه تغییر کرد اما این چارلز لکلرک بود که از اواسط مسابقه مجددا پیشتاز شد و به خوبی نیز موقعیت خود را حفظ کرد. در دور 39 مسابقه و در اتفاقی مهم سباستین فتل دچار حادثه شد و به دلیل آسیب دیدن بال جلو خودروی خود مجبور به رفتن به پیست استاپ شد که همین موضوع باعث شد تا راننده آلمانی از رده دوم به رده نهم سقوط کند و در نهایت نیز مسابقه را در رده بهتر از پنجم به پایان نبرد.

در ده دور به پایان مسابقه و در حالی که لکلرک فاصله ای با 10 ثانیه ای با همیلتون ایجاد کرده بود، ماشین این راننده جوان تیم فراری دچار نقص و کاهش قدرت شد و به مرور فاصله وی با همیلتون کم شد و در نهایت همیلتون به راحتی موفق به سبقت از لکلرک شد و در ادامه بوتاس نیز از راننده فراری سبقت گرفت تا چارلز لکلرک در شبی که کاملا راننده برتر مسابقه بود در نهایت مسابقه را در رده سوم به پایان برساند و این لوییس همیلتون و والتری بوتاس از مرسدس بودند که موفق شدند رده اول و دوم را کسب کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال