شما اینجا هستید
» » » مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان - بوداپست/ داغ فینال بر دل کشتی

نماینده وزن ۹۲ کیلوگرم ایران همانند المپیک ریو باز هم مقابل جی دن کاکس کشتی‌گیر پرزور آمریکایی باخت و به فینال نرسید تا در پایان رقابتهای ۸ وزن ایران هیچ فینالیستی نداشته باشد.
به گزارش سایت مستطیل سبز، در ادامه رقابتهای
۴ وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در مجارستان، علیرضا کریمی دارنده مدال برنز جهان ۲۰۱۵ در مرحله نیمه نهایی وزن ۹۲ کیلوگرم  مقابل جی‌دن کاکس دارنده مدال برنز المپیک و جهان از آمریکا به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر ۲ مقابل این کشتی‌گیر پر قدرت آمریکایی باخت و او نیز از رسیدن به فینال بازماند.
کاکس در رقابتهای المپیک ریو نیز موفق به شکست کریمی شده بود.کریمی برای رسیدن به مدال برنز به روی تشک می‌رود
. کریمی پیش از این در دور نخست ریکاردو بائز از آرژانتین را ۱۳ بر صفر  برد، سپس برابر شریف شریف‌اف قهرمان المپیک لندن از آذربایجان با نتیجه قاطع ۷ بر صفر پیروز شد.
وی در سومین مبارزه نیز ساکولوف از روسیه و دارنده مدال برنز زیر ۲۳ سال اروپا را با نتیجه ۱۲ بر یک از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی رسید.
پیش از این عزت‌الله اکبری در وزن
۷۹ کیلوگرم در حالیکه چند ثانیه تا پیروزی مقابل جبرییل حسن‌اف آذربایجانی فاصله داشت در نهایت ۳ بر ۳ شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند و باید برای کسب مدال برنز فردا به روی تشک برود.
همچنین رضا اطری در وزن
۵۷ کیلوگرم و امیر حسین مقصودی در وزن ۶۵ کیلوگرم دو نماینده دیگر ایران در ۴ وزن دوم بودند که اطری با شکست ۵ بر ۵ برابر آندریف نفر سوم اروپا از بلاروس و مقصودی نیز با شکست ۷ بر ۳ برابر ولادیمیر خینچگاشویلی قهرمان المپیک ریو از گرجستان از دور رقابتها کنار رفتند.
مصطفی حسین خانی آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم ایران نیز در ۴ وزن نخست با شکست مقابل جردن باروز دارنده ۵ طلای جهان و المپیک از آمریکا حذف شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال