شما اینجا هستید
» » رکوردشکنی فروش پیراهن کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو نزدیک به 4 هفته پیش بود که رسما از رئال مادرید به یوونتوس پیوست.

با این انتقال، روح تازه ای به کالبد نیمه جان سری آ ایتالیا دمیده شد و حالا نگاه ها به کالچو نیز معطوف خواهد شد.

امروز نشریه توتواسپورت گزارشی منتشر کرده مبنی بر اینکه در فروشگاه های رسمی آدیداس در تورین و حتی فروشگاه های اینترنتی باشگاه یوونتوس، پیراهن رونالدو نایاب شده است و همه چیز به موج وسیع تقاضاها برای خرید پیراهن فوق ستاره پرتغالی در این مدت اندک بر می گردد.

 کریستیانو رونالدو 

باشگاه یوونتوس چندی پیش سفارش 55 هزار پیراهن را به کمپانی آدیداس داده بود. برای مثال در تمام فصل 17-2016 فروش پیراهن های یوونتوس از مرز 41 هزار پیراهن گذر نکرده بود اما در زمان سفارش پیراهن های فصل جدید، کسی تصور نمی کرد که رونالدو به عضویت یووه درآمده باشد.

 

حمله تیفوسی های یووه از سراسر ایتالیا برای خرید پیراهن شماره 7 یووه به حدی بوده که یوونتوس مجبور به ثبت سفارش جدید شده و آدیداس باید چند برابر سفارش اولیه، پیراهن هایی جدید را آماده کند.

طبق آمار، در هر دقیقه، دو پیراهن رونالدو به فروش رفته و رقمی نزدیک به 6.5 میلیون یورو حاصل فروش پیراهن های او بوده است که تا پایان سال به نظر می رسد که این رقم به 55 تا 65 میلیون یورو نیز افزایش یابد. هرچند که تنها درصدی از این فروش به باشگاه یوونتوس خواهد رسید اما نمی توان از سود هنگفتی که از این طریق به یووه می رسد، چشم پوشی کرد. اتفاقی که تاکنون سابقه نداشته و احتمالا تکرار نیز نخواهد شد.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال