شما اینجا هستید
» » ایران 3 کره‌شمالی 0؛ خط و نشان امیدها برای مدعیان 

 

تیم امید ایران امروز در دومین دیدار خود در بازی های آسیایی به میدان رفت و در نهایت توانست با حساب سه بر صفر حریف خود را از پیش بردارد. 

به گزارش "مستطیل سبز"، شاگردان زلاتکو کرانچار ظهر امروز دومین دیدار خود از مرحله گروهی بازی های آسیایی جاکارتا را به انجام رساندند. دیداری که امیدهای جوان کشورمان در آن توانستند خود را آرام آرام حاکم بر توپ و میدان کنند و در نتیجه برتری خود را با یک پیروزی سه گله به پایان برسانند. 

 

دیدار دوم مرحله گروهی بازی های آسیایی – ساعت 13:30 – تاریخ 26/05/97
ورزشگاه : ویباوا موکتی جاکارتا

 

کارت زرد: 


محمدمهدی مهدی خانی، مسلم آقاجانپور، علیرضا آرتا از ایران 

 

کارت قرمز:


سونگ کوم سونگ از کره شمالی

 

ترکیب امیدهای ایران:

 مهدی امینی، محمد آقاجانپور، محمد مسلمی پور، علیرضا آرتا، امیر روستایی، یونس دلفی، محمدرضا آزادی، ابوالفضل رزاق پور و عارف آغاسی، محمد خدابنده لو و محمد مهدی مهدی خانی
سرمربی: زلاتکو کرانچار

 

ترکیب امیدهای کره شمالی:


کانگ جو هیوک، سونگ آن، سونگ کوم سونگ، ری آن چول، کیم کوک بوم، جو وانگ میونگ، کیم یانگ، کانگ کوک چول، کیم چول بوم، یانگ کوک، کیم یو سونگ
سرمربی: جو سیونگ

 

شرح گل‌ها:

 


 

ایران 1 کره شمالی 0(دقیقه 27، امیر روستایی): روی شوت پشت محوطه ابوالفضل رزاق‌پور و توپی که به پای محمدرضا آزادی برخورد کرد، امیر روستایی صاحب توپ و موقعیت شد و بدون از دست دادن آن با شوت تک ضرب پای چپ دروازه کره شمالی را به زیبایی باز کرد. 

ایران 2 کره شمالی 0(دقیقه 68، مهدی قائدی): پاس قطری و دیدنی مهدی خانی در نزدیکی های محوطه جریمه کره ای ها و با اشتباه گلر و مدافع این تیم به قائدی رسید و او در حالی که تنها دروازه خالی را روبروی خود می دید موفق شد برای دومین بار تور دروازه کره ای را به لرزه در بیاورد. 

ایران 3 کره شمالی 0(2+90، عارف آغاسی): حرکت زیبای روستایی بین مدافعان کره ای باعث شد تا یک خطای پنالتی روی او صورت بگیرد و عارف آغاسی نیز پشت توپ ایستاد و توانست به زیبایی دروازه حریف را باز کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال