شما اینجا هستید
» » گواردیولا: فرصت فتح 4 جام، فرصتی تاریخی است

درحالیکه هیجان هواداران منچسترسیتی به خاطر احتمال موفقیت تاریخی تیم‌شان در دسترسی به چهار جام قهرمانی در پایان فصل به حداکثر رسیده، پپ گواردیولا می‌گوید این هیجان را با تمام وجود احساس می‌کند.

 با اینکه پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، پیش از این سعی کرده بود برای کاهش میزان حساسیت و هیجان هواداران و بازیکنانش، از پرداختن به احتمال قهرمانی این تیم در چهار جام قهرمانی در پایان فصل جاری خودداری کند، حالا در آستانه بازی سیتی مقابل فولام که امروز برگزار می‌شود، پپ گواردیولا تغییر استراتژی داده و از چالش تاریخی‌ای که او و تیمش با آن مواجه است صحبت کرده است.

 

پپ گواردیولا از شرایط ایده‌آل تیمش صحبت کرده و می‌گوید بازیکنانش از وقفه بازی‌های ملی، سالم و سرحال بازگشته‌اند و این برای سیتی مزیت بزرگی خواهد بود. گواردیولا در این باره گفت:" ما از این مزیت برخورداریم که در همه رقابتهای ممکن همچنان حضور داریم و می‌توانیم برای فتح جامهای قهرمانی مبارزه کنیم. این تجربه واقعا بی‌نظیری است".

 

 

 

پپ در ادامه صحبت‌هایش گفت:" نمی‌دانم در تاریخ لیگ برتر چند تیم در موقعیتی مثل ما قرار داشته‌اند که بتوانند در یک فصل برای فتح همه جامهای قهرمانی ممکن مبارزه کنند. ولی ما در این موقعیت هستیم و از این بابت واقعا خوشحال و هیجان‌زده‌ایم".

 

سرمربی منچسترسیتی در ادامه گفت:" بازیکنان من از نظر ذهنی و روحی کاملا سرحال هستند و از نظر بدنی هم آماده و قبراقند. هیچکس شک نکند که ما برای حداکثر موفقیت تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد".

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال