شما اینجا هستید
» » زیدان: استفاده از پسرم درون دروازه تصمیم درستی بود

زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی 3-2 تیمش مقابل اوئسکا از تصمیم خود برای استفاده از پسرش لوکا زیدان درون دروازه رئال در این بازی دفاع کرد.  

رئال مادرید دیشب در هفته بیست و نهم لالیگا در خانه خود به مصاف اوئسکا رفت و موفق شد با حساب 3-2 حریف را از پیش رو بردارد. استفاده از لوکا زیدان، پسر زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال درون دروازه این تیم یکی از بیشترین سوال‌هایی بود که بعد از بازی از زیدان پرسیده شد ولی او از تصمیم خود برای استفاده از لوکا درون دروازه سفیدپوشان مادرید دفاع کرد.

 

 

 

بعد از مصدومیت تیبو کورتوا دروازه‌بان اول رئال در وقفه بازی‌های ملی، زیدان تصمیم گرفته بود از دروازه‌بان سوم تیمش لوکا زیدان که فرزند او است در مقابل اوئسکا استفاده کرده و او را برای اولین بار در لالیگا به میدان بفرستد. رئال در این بازی برای پیروزی دچار مشکل شد و به لطف گل دیرهنگامی که روی درخشش بنزما بدست آمد بر اوئسکا پیروز شد اما زیدان در پایان بازی مصر بود که تصمیمش برای استفاده از لوکا تصمیم درستی بوده است.

 

 

زیدان بعد از بازی در این باره گفت:" من برای لوکا خوشحالم. چون اولین بازی‌اش در لالیگا با پیروزی رئال همراه بود. یادتان نرود که لوکا دروازه‌بان سوم رئال مادرید است. تیبو که مصدوم بود و من می‌خواستم به کیلور ناواس که در بازی‌های تیم ملی کشورش شرکت کرده بود استراحت بدهم. در نهایت هم نتیجه خوبی بدست آمد".

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال