شما اینجا هستید
» » دایی: قصد توهین به داوران را نداشتم

مربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید در اظهاراتش پس از دیدار برابر نساجی قصد توهین به داوران را نداشته است.

 

دایی در گفت‌وگو با ایسنا درباره شرایط تیم فوتبال سایپا پیش از دیدار برابر استقلال اظهار کرد: پس از تساوی برابر نساجی، تمریناتمان را ادامه دادیم و سعی کردیم که نقاط ضعف خودمان را برطرف کنیم. ما در بازی‌ها معمولاً فرصت‌های گلزنی خوبی خلق می‌کنیم که باید در زدن ضربه آخر دقت لازم داشته باشیم تا این فرصت‌ها به گل تبدیل شوند. البته می‌دانیم تیم جوانی داریم که نیازمند زمان است تا تجربه لازم را به دست آورد. من مطمئنم در سال‌های آینده بیشتر از جوانان تیم ما خواهید شنید.

وی درباره اشتباهات داوری که در برخی دیدارها رخ می‌دهد هم گفت: داوران قشر زحمت کش فوتبال هستند اما واقعاً اشتباهات داوری زیاد شده است که در این زمینه فدراسیون فوتبال باید برنامه‌ای داشته باشد تا اشتباهات کمتر شود. شما ببینید تیمی زحمت می‌کشد و به زمین می‌آید اما گاهی بر اثر یک اشتباه داوری نمی‌تواند نتیجه لازم را بگیرد. ما فقط می‌خواهیم داوران با عدالت قضاوت کنند.

دایی درباره اظهارات خود پس از دیدار برابر نساجی که عنوان کرده بود "داوران پشت دروازه مجسمه هستند" گفت: نمی‌خواستم به داوران توهین کنم اما حرفم این بود که وقتی داوران پشت دروازه حضور دارند باید تأثیر بیشتری در کم شدن اشتباهات داوری داشته باشند نه اینکه از اتفاقات درون محوطه جریمه به سادگی بگذرند. باز هم می‌گویند داوران قشر زحمتکشی هستند که همیشه تلاش می‌کنند بی نقص و بدون اشتباه قضاوت کنند اما گاهی هم اشتباهاتی رخ می‌دهد که ما می‌دانیم سهوی است. با این حال امیدوارم در بازی‌های آینده این اشتباهات به حداقل برسد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال