شما اینجا هستید
» » علی دایی: به هیچ تیمی باج نداده و نمی‌دهیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا با حضور در نشست خبری درباره این دیدار با خبرنگاران صحبت کرد.

سایپا هفته بیست و چهارم لیگ برتر مهمان تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی است و علی دایی سرمربی سایپا با حضور در نشست خبری در ابتدا صحبت های خود با اشاره به سیل در برخی شهرها گفت: سال نو را به همه شما تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله هم شما و هم ملت ایران سال خوبی داشته باشند. یک تسلیت هم به کسانی که در سیل اخیر در گلستان، لرستان، ایلام و جاهای دیگر کشور عزیزانشان را از دست دادند، می‌گویم. ان‌شاءالله این سیل، جایش را با سیل رحمت الهی عوض کند و رحمت خداوند شامل ما شود و مردم ما سال خوبی سپری کنند.

  

او افزود: ما بازی حساس و مهمی داریم. هیچ تیمی فکر نکند که چون ما نه سقوط می‌کنیم و نه به بالای جدول می‌رسیم بازی را دست کم بگیریم. تمام بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد و ما تمام سعیمان را می‌کنیم 3 امتیاز هر بازی را بگیریم. تیم استقلال برای قهرمانی می‌جنگند و با توجه به این که داربی را باخته برای تلافی مقابل ما قرار می‌گیرد. ما با شناخت کافی از استقلال و تمرینات خوبی که داشتیم ان‌شاءالله بازی خوبی انجام دهیم و سه امتیاز بازی را بگیریم. البته تمرینات ما روی چمن مصنوعی بود.

 

سرمربی سایپا درباره وضعیت جوانی تیمش در تقابل با استقلال، توضیح داد: به هیچ عنوان نگرانی جوانی تیم‌مان نیستم. این بازیکنان کمک زیادی به ما در نیم فصل دوم کردند. ما در نیم فصل دوم بازی‌های نسبتا خوبی انجام دادیم و به هیچ تیمی باج ندادیم و نخواهیم داد. ما برای برد به میدان می‌رویم و جوانان‌مان باور کردند که در هر بازی باید برای برد به میدان برویم و فرق نمی‌کند با استقلال، پرسپولیس و یا تیم‌های دیگر بازی داشته باشیم. فرق هم نمی‌کند در آزادی باشد و یا در شهرستان. ما فقط برای برد به میدان می‌رویم.


دایی در ادامه درباره اظهارات مهاجری مبنی بر این که او هم باید مانند علی دایی اعتراض کند تا تیمش نتیجه بگیرد، بیان کرد: اول از همه باید بگویم که مهاجری از دوستان نزدیک و صمیمی من است و او را دوست دارم. اعتراضات به حق ما همیشه باعث شده که شرایط بدتر شود. اگر نگاه کنید و خواهش می‌کنم به سادگی از این مسائل نگذرید. ما به کمیته داوران رفتیم و از آن‌ها پرسیدیم که چرا عادل که مازندرانی است را بازی نفت مسجد سلیمان می‌گذارند و او هم همه بازیکنان‌مان را قلع و قمع می‌کند و در نتیجه در بازی با نساجی که تیم مازندرانی است، نصف تیم مان را نداریم. یکی از شما دنبال این مسئله بودید که چرا با آن همه اعتراضی که ما قبلا کردیم باز هم آقای عادل با همان ناظر داوری قضاوت بازی ما را برعهده می‌گیرد. شما باید به ما خیلی کمک کنید. اینطور می‌توانید به ما کمک کنید نه این که تنها حاشیه‌ها را بنویسید. یک بار هم من می‌خواهم که شما این موضوع را پیگیری کنید.

 

او ادامه داد: چرا داوری که سر ما را در رشت برید و پنالتی و گل سالم ما را نگرفت، به عنوان داور پشت دروازه ما با نساجی می‌شود؟ در بازی با نفت مسجد سلیمان اعتراض کردیم که به حق بود. چرا هیچکس نپرسید که به چه دلیل سارفو را اخراج کرد؟ همین بازی را هم که نگاه کنید، یک پنالتی 100 درصد را برای ما نگرفت. باید آقای مهاجری باید داوری کند. دوست عزیز من، نه تنها اعتراضات ما برعکس جواب داده بلکه خصومتی هست که همیشه یک کاری کنند که تیم من نتیجه نگیرد. هیچکس هم جوابگو نیست. متاسفانه در فوتبال ما خیلی چیزها را شاهدیم. هم تیمی که برده و هم تیمی که باخته از داوری معترض است. به غیر از چند داور محدود، در مورد باقی داوران دست و بالم می‌لرزد که به عنوان داور بازی ما انتخاب می‌شوند. به غیر از سه، چهار نفر که به کار آن‌ها ایمان داریم. من یک مصاحبه کردم که چرا کمیته انضباطی فقط برای ماست؟ یک بار هم مانند همه جای دنیا برای داوران جلسه تشکیل دهند تا کسی نیاید اینطور قضاوت کند و یا اگر من نوعی مقصر هستم، اینطور اعتراض نکنم. شما یک مربی به من نشان بدهید که به داوری اعتراض نکند. این اعتراضات به این خاطر است که مجبوریم وگرنه دیوانه نیستیم که به داوری اعتراض کنیم.


سرمربی سایپا در پاسخ به این سوال که با تغییر مدیرعامل شرایط تیمش بهتر شده است، اظهار کرد: ما تا الان 10 درصد دیگر گرفتیم و یکسری از بدهی‌های گذشته پرداخت شده است. تمام همکاری‌ها صورت گرفته تا ما در آرامش باشیم. با این که از روز اول درمورد زمین تمرین مشکل داشتیم اما الان یا زمین شماره دو آزادی است، یا زمین الغدیر است و بالاخره تمرین می‌کنیم. قبل از آقای مدبر هم آقای درویش تمام زحمتش را کشید. متاسفانه آن طور که شما به عنوان تیم صنعتی روی ما حساب می‌کنید، آنطور حمایت نشدیم. آمدن مدیرعامل جدید خیلی چیزها را عوض می‌کند و الان هم آرامش فکری داریم و ان‌شاءالله در هفته‌های آتی همه چیز مشخص می‌شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال