شما اینجا هستید
» » حمایت همه جانبه کلوپ از ستاره مصری لیورپول

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با ساوتهمپتون حاضر شد.

 

 لیورپول که هفته گذشته به سختی موفق به غلبه بر تاتنهام شد، این هفته باید جمعه شب به مصاف ساوتهمپتون برود و کلوپ در مورد کیفیت بالای حریف و البته روند اخیر مهاجم مصری خود، محمد صلاح صحبت کرده است.

 

دیدار برابر ساوتهمپتون: "رالف هازنهاتل روی نیمکت این تیم عملکرد بسیار خوبی داشته و از زمان ورود او، ساوتهمپتون در رتبه هشتم جدول قرار دارد. حریف قدرتمندی داریم و آنالیز من از آنها بسیار خوب بوده است. ساوتهمپتون هرگز شبیه تیمی نیست که در حال تلاش برای بقا در لیگ برتر باشد. بازی های جمعه شب را دوست دارم و زمان مسابقه تاثیری در نتیجه ندارد.

 

 

دیدار سیتی برابر کاردیف؟ این بازی را تماشا خواهم کرد زیرا ما نیز چند هفته دیگر باید به مصاف کاردیف برویم."

 

موقعیت بازیکنان: "شرایط فن دایک تقریبا خوب به نظر می رسد و نگرانی خاصی در مورد وی وجود ندارد. او در روزهای اخیر تمرینات خود را سپری کرده و گرچه ممکن است امروز غایب باشد، اما به طور کلی شرایط خوبی دارد."

 

شرایط محمد صلاح: "اگرچه گل دوم ما برابر تاتنهام گل به خودی حریف بود اما به نظر من ضربه سر محمد صلاح باعث این اتفاق شد. مردم در مورد عدم گلزنی صلاح در بازی های متوالی صحبت می کنند اما عملکرد کلی او خوب بوده و این صحبت ها صلاح را آزار نمی دهد زیرا نمی توان با داشتن مشکلی بزرگ، 79 امتیاز تا اینجای فصل گرفت."

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال