شما اینجا هستید
» » کی‌روش در جام ملت ها سرمربی است

 

با اعلام رئیس فدراسیون فوتبال کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی به احتمال فراوان در جام ملت های آسیا روی نیمکت تیم ملی خواهد نشست.

به گزارش" مستطیل سبز" فوتبال ایران بعد از حضور موفق در جام جهانی، حالا برای رقابت های جام ملت های آسیا و قهرمانی در این مسابقات آماده می شود. مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال امروز در گفت و گویی که با باشگاه خبرنگاران انجام داد درباره آینده کارلوس کی روش در تیم ملی ایران گفت:« کی روش مربی خوب، بزرگ و موفقی است و توانسته با توامندی‌هایی که داخل کشور است، نمایش‌های بسیار خوب و قابل قبولی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشته باشیم و درصدد هستیم تا در جام ملت‌های آسیا هم از این مربی استفاده کنیم. برنامه‌های این مربی را گرفتیم و قرارداد کی روش از نظر ما تمدید شده است و تمام تلاش مان را می‌کنیم تا برنامه ریزی‌ها انجام شود و بتوانیم در جام ملت‌ها همراه با کی روشد نتایج خوبی بگیریم.»


تاج افزود: «همه تفاهم‌ها با کی روش روی زمان، عدد و قیمت انجام شده و خیلی با هم صحبت کردیم. دیروز با اسکایپ با کی روش صحبت کردم و دیگر مسائل ما رسانه‌ای نیست. مهم‌ترین بحث، انتقال پول کی روش است که می‌گوید چطور می‌توانید این پول را به من بدهید و قرار است راه حلی در خصوص این موضوع پیدا و این مشکل را حل کنیم. درحال حرکت در مسیر درستی هستیم و هنوز هم دیر نشده است، اما برخی دلواپس‌ها هستند که می‌گویند، هنوز کی روش تمدید نکرده و تیم ملی به اردو نمی‌رود و این درحالی است که لیگ برتر آغاز شده و کی روش دستیارانش درحال بررسی عملکرد بازیکنان هستند و به نحو احسن این کار را انجام می‌دهند.»


او همچنین در مورد بحث انتقال پول کی روش اظهار کرد: «خیلی از راه‌ها را برای پرداخت پول انجام دادیم که به مشکل خوردیم، اما راه‌های دیگری هست که تلاش می‌کنیم تا این مسئله را حل کنیم.»


رئیس فدراسیون فوتبال دربخش دیگری از گفت و گویش با اشاره به قرارداد آدیداس با فدراسیون فوتبال ایران گفت: «آدیداس کار سخیف و زشتی کرد و باید از مردم ایران عذرخواهی کند. نامه‌ای به شرکت آلمانی آدیداس نوشتم و از بازاریابی هم درخواست کردم تا این موضوع را پیگیری کنند. قرارداد فدراسیون فوتبال با آدیداس تا نزدیکی جام ملت‌های آسیا است و با نشستی که در دبی امارات برگزار کردیم، این مسابقات هم شامل می‌شود، اما به یکباره آدیداس اعلام کرد، چون ایران تحریم است و نمی‌خواهیم جزء تحریم آمریکا قرار بگیریم، قرارداد را یک طرفه لغو می‌کنیم که کار زشتی است. آدیداس باید افتخار کند که ایران حاضر شده تا لباس‌های این شرکت آلمانی را بپوشد، زیرا کشور بزرگی هستیم و برای این شرکت امتیاز برزرگی محسوب می‌شویم، زیرا بهترین تیم آسیا، رنکینگ نخست AFC و در رده بندی جام جهانی خیلی خوب هستیم و اگر تیم‌های دیگر مانند فوتسال و فوتبال ساحلی هم پیراهن آدیداس را می‌پوشیدند، افتخار بزرگی برای شرکت آلمانی بود، اما قرارداد را یک طرفه لغو کرد و حالا این مسئله حقوقی است و باید پیگیری شود و اگر می‌خواهد همین روند را ادامه دهد، باید دنبال گزینه جانشین باشیم و هیچ وقت هیچ راهی بسته نیست و گزینه‌هایی هم داریم که کمیته بازاریابی درحال بررسی آن است.»

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال