شما اینجا هستید
» » بیرانوند: با ارزش‌ترین وسائل ورزشی‌ام را می فروشم

علیرضا بیرانوند می گوید کمک هایی که در روزهای اخیر به مناطق سیل زده کرده، پس از بازگشت وحید امیری به شکل بهتری ادامه پیدا می کند.

علیرضا بیرانوند یکی از افرادی بود که برای کمک به مناطق سیل زده استان لرستان خیلی زود وارد عمل شد و کمک های خود و مردمی که با او همقدم شده بودند را به این استان برد.بیرانوند در مورد روزهای سخت شهرهای مختلف استان لرستان می گوید:« لرستان تنها نیست. واقعا ما خودمان می توانیم دست خودمان را بگیریم و فقط مردم خودمان می توانند به هم کمک کنند.»بیرانوند اردوی سرخپوشان پایتخت برای کمک به مردمش را در آستانه دیدار حساس برابر الاهلی عربستان ترک کرد؛ برانکو در مورد این رفتار انسان دوستانه بیرانوند اینکونه واکنش نشان می دهد: « به هر حال کاری کرد تا آنجایی که می تواند غم و مصیبت هموطنان را کاهش دهد.»وحیدی امیری یکی دیگر از فوتبالیست های لرستانی کشور است که در اردوی تیمش حضور دارد و به همین دلیل نتوانست به شهرش کمک کند. او در ویدئویی که به زبان لری منتشر کرده، با ناراحتی از اتفاقات اخیر می گوید: « به محض اینکه ایران بیایم، حتما به مناطق سیل زده می روم و هرکاری از دستم بربیاید برای شما عزیزان انجام می دهم.»


 بیرانوند امروز با کاروان پرسپولیس به دبی رفت تا برای دیدار برابر الاهلی همراه تیمش باشد؛ اما پیش از خروج از لرستان قول داده تا با وحید امیری بازگردد و علاوه بر این برنامه های دیگری هم دارد که درباره آنها اینگونه توضیح می دهد: « با وحید هر ساعت در ارتباط بودم و با او مشورت می کردم قرار بود اتفاقات بهتری بیافتد ولی چون وحید اینجا نبود برنامه گذاشتیم برای آینده که وحید هم اینجا باشد. من خودم برای استان عزیزم یکی از با ارزش ترین وسائل زندگی ورزشی ام مثل دستکش های بازی با پرتغال و لباس بازی پرتغال را به فروش می گذارم.»

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال