شما اینجا هستید
» » گواردیولا: حتی اگر قهرمان هم نشویم موفق بوده‌ایم

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی می‌گوید صحبت کردن از احتمال چهار قهرمانی، بازیکنانش را تحت فشار غیر ضروری می‌گذارد و عملکرد تیمش تا همینجا در حد قهرمانی باارزش بوده است.

 

 پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی که تیمش  همچنان برای قهرمانی در چهار رقابت مهم فصل شانس دارد می‌گوید بازیکنانش چه امسال به جامهای قهرمانی دست پیدا کنند و چه حتی اگر دست‌شان از قهرمانی کوتاه بماند، در فصل جاری چنان درخششی داشته‌اند که ارزشی در حد قهرمانی داشته باشد.

 

گواردیولا از بازیکنانش به عنوان قهرمانان واقعی یاد کرده و در حالی که تیمش فردا در بازی رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تاتنهام می‌رود می‌گوید آنقدر از عملکرد شاگردانش در فصل جاری راضی است که حتی در صورت بالای سر نبردن جام‌های قهرمانی، شاگردانش را شایسته ستایش می‌داند.

 

 

گواردیولا در ادامه گفت:" ما تا همین جا هم فوق‌العاده موفق بوده‌ایم و فصل بی‌نظیری را پشت سر گذاشته‌ایم. می‌دانم که در پایان فصل با توجه به جامهای قهرمانی که بدست آورده‌ایم درباره ما قضاوت خواهند کرد ولی حتی اگر فقط با قهرمانی در جام اتحادیه به این فصل پایان دهیم و مردم بگویند برای سیتی فاجعه اتفاق افتاده، من این فصل را برای تیمم یک فصل خارق‌العاده می‌دانم".

 

سرمربی سیتی در ادامه گفت:" نمی‌دانم در ادامه چه خواهد شد. ولی به تک‌تک بازیکنانم با تمام وجود افتخار می‌کنم. ما دوست داریم فصل حالا حالاها ادامه داشته باشد چون این تیم از بازی کردن لذت می‌برد".

 

گواردیولا درباره بازی فردای تیمش مقابل تاتنهام گفت:" ما در حال آماده شدن برای این بازی هستیم تا در استادیوم بی‌نظیری که دنیل لیوای، رئیس تاتنهام، ساخته به میدان برویم. باید منتظر بمانیم و ببینیم در این بازی چه اتفاقی می‌افتد".

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال