شما اینجا هستید
» » صلاح برای لیورپول فراتر از یک ماشین گلزنی است

جردن هندرسون، کاپیتان لیورپول می‌گوید کاهش آمار گلزنی محمد صلاح از اهمیت او برای مرسی‌سایدی‌ها نمی‌کاهد چون نقش صلاح در لیورپول فراتر از ماشین گلزنی بودن است.

محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول مدتی است برای این تیم کمتر از قبل گلزنی می‌کند اما جردن هندرسون، کاپیتان مرسی‌سایدی‌ها می‌گوید کاهش آمار گلهای صلاح به معنای کمرنگ شدن نقش او در ترکیب لیورپول نیست چرا که اهمیت حضور صلاح در زمین به مراتب فراتر از صرفاً گل زدنهای او است.

 

صلاح که سال گذشته در اولین فصل حضورش در لیورپول با درخششی خیره‌کننده 44 گل به ثمر رساند تا آقای گل لیگ برتر شود، امسال برای گلزنی با مشکلاتی مواجه بوده و حتی در برهه‌ای از زمان، از اواسط فوریه تا اوایل آوریل در هشت بازی حتی موفق به یک بار گلزنی نشده بود.

  

 

البته دوران ناکامی صلاح در گلزنی با گلی که او در جریان پیروزی 3-1 لیورپول برابر ساوتهمپتون به ثمر رساند به پایان رسید ولی جردن هندرسون، کاپیتان لیورپول می‌گوید اهمیت فرعون مصری این تیم برای مرسی‌سایدی‌ها به مراتب فراتر از گلزنی صرف است.

 

هندرسون در آستانه دیدار امشب لیورپول و پورتو در لیگ قهرمانان گفت:" وقتی می‌بینم بعضی‌ها می‌گویند محمد صلاح بعد از گلزنی مقابل ساوتهمپتون به دوران ناکامی‌اش پایان داد خنده‌ام می‌گیرد. چون برای ما لیورپولی‌ها خیلی واضح است که نقش مهم صلاح در زمین به هیچ وجه به گلزنی خلاصه نمی‌شود".

 

کاپیتان لیورپول در ادامه گفت:" من البته می‌دانم که آمار گلزنی برای مهاجمین اهمیت زیادی دارد، همانطور که دروازه‌بانها و ما مدافعین به آمار کلین‌شیت‌ها افتخار می‌کنند ولی اگر کسی فکر کند که در رختکن ما حتی یک بازیکن هست که افتخارات فردی را مهم‌تر از موفقیت تیم می‌داند اشتباه بزرگی می‌کند".

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال