شما اینجا هستید
» » خداداد: جای عادل را نمی گیرم

خداداد عزیزی از اولین تجربه اجرا در برنامه ستاره ساز حرف می زند؛ او می گوید مجریگری یک هنر است و هنوز نمی تواند خودش را مجری بداند.

 پخش برنامه ستاره ساز از شبکه سوم سیما باعث جذب مخاطبان زیادی به این شبکه شده است. برنامه ای که در آن 4 داور فوتبالیست یعنی خداداد عزیزی، فیروز کریمی، مجتبی جباری و ادموند بزیک حضور دارند و با نونهالان علاقه مند به فوتبال کار می کنند و مرحله به مرحله آنها را بالا می آورند.


در این بین خداداد عزیزی علاوه بر حضور در بخش داوران و مربیان این برنامه یک مسابقه را نیز اجرا می کند تا این روزها به یک شخصیت تلویزیونی تبدیل شود. خداداد درباره ورودش به تلویزیون و اولین تجربه اجرا در سیما صحبت هایی را در گفت و گو با خبرنگار "مستطیل سبز" بر زبان آورد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید:


از نقاط دور افتاده فوتبالیست پیدا کردیم


برنامه ستاره ساز یک برنامه استعدادیابی است. ما در این برنامه بیشتر به دنبال کسانی رفتیم که هیچ وقت شانس دیده شدن نداشتند. ما بچه هایی از نقاط دورافتاده مثل تربت جام، میبد و ... انتخاب کردیم. من، آقافیروز، مجتبی جباری و ادموند بزیک به شهرهای مختلف رفتیم و این بچه ها را انتخاب کردیم. مرحله به مرحله بالا آمدیم و الان به 40 نفر رسیدند. در نهایت هم 3 نفر را به عنوان 3 ستاره انتخاب می کنند که انشاالله بتوانند در تیم های باشگاهی بازی کنند.


امیدوارم از بین این بچه ها فوتبالیست پیدا شود


بچه هایی که اینجا آمدند، خوب هستند. به خصوص آنهایی که 12، 13 ساله‌اند بهترند. البته مثل خیلی از فوتبالیست های دیگر ممکن است بعضی هایشان بسوزند اما من فکر می‌کنم اینها بتوانند فوتبالیست شوند. ما نیز هرچه داریم به این بچه ها می گوییم تا انشاالله بتوانند فوتبالیست های بزرگی شوند.  


تصمیم شبکه سه بود که میثاقی از ستاره ساز برود


ما برنامه را با محمدحسین میثاقی و امیرعلی دانایی به عنوان مجری آغاز کردیم اما در میانه های راه میثاقی گرفتار تر و در فوتبال برتر کارش بیشتر شد. به همین خاطر با تصمیم شبکه سه میثاقی رفت و محمدرضا احمدی ادامه اجرای برنامه را در اختیار گرفت.


خیلی وقت است میثاقی را ندیده ام


میثاقی را خیلی وقت است ندیده ام. او یکی از مجری های توانمند صداوسیما است و من اجرایش را دوست دارم. الان هم در فوتبال برتر کارش بیشتر شده و من برایش آرزوی موفقیت می کنم.

 

 


تجربه اجرا بسیار است


تجربه اجرا تجربه سختی است. من زمان های زیادی به تلویزیون رفتم و مقابل دوربین صحبت کردم اما وقتی به عنوان میهمان در برنامه ای نیستی کار سخت تر می شود. به هر حال من تلاش خودم در بحث اجرا را انجام دادم و امیدوارم برگزار کننده ها و مردم از نحوه اجرای من راضی بوده باشند.


در 47 سالگی که دیگر قرار نیست تپق بزنم


دیگر اگر قرار باشد در 47 سالگی تپق بزنم که نمی شود؛ این همه سال در تلویزیون حضور یافته ام و الان هم سعی می کنم راحت باشم. با این حال مردم به من محبت دارند و آنهایی که در مسابقه نیز شرکت می کنند واقعا لطف شان را نشان داده اند.


جای عادل را بگیرم؟ خنده دار است


مجریگری از نظر من یک هنر است. من یک مسابقه را برگزار می کنم و نمی دانم می شود اسمش را اجرا گذاشت یا نه. با این حال اینکه بخواهم بگویم بعدها جای عادل فردوسی پور را می گیرم، خنده دار است. عادل یک هنرمند است و مجریگری اصلا کار من نیست.


شاید ستاره ساز ادامه پیدا کند


اگر در پایان این فصل برنامه ستاره ساز در اوایل تیرماه استقبال مردم خوب باشد، این برنامه سال آینده نیز ادامه خواهد داشت. خیلی ها اکنون می گویند که استعدادهای زیادی جا مانده اند و حالا اگر شرایط مهیا باشد این برنامه را ادامه می دهیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال