شما اینجا هستید
» » قلعه‌نویی:مسئولیت باخت سپاهان برعهده من است


سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:مسئولیت این باخت بر عهده من است، از تک تک بازیکنانم ممنونم که زحمت کشیدند.

امیر قلعه‌نویی بعد از پایان دیدار تیمش مقابل استقلال در نشست خبری گفت:در ابتدا از طرفداران خوب سپاهان معذرت‌خواهی می‌کنم و مسئولیت این باخت بر عهده من است، از تک تک بازیکنانم ممنونم که زحمت کشیدند ولی در فوتبال چیزی به نام عدالت وجود ندارد. فکر می‌کنم توقف 7 دقیقه ای شیرازه تیم ما را از هم پاشید.

* فوتبال چیزی به نام عدالت نمی‌شناسد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: به استقلالی‌ها تبریک می‌گویم ولی به بازیکنان خودمان هم تبریک می‌گویم چون فوتبال چیزی به نام عدالت نمی‌شناسد. با وجود اینکه فوتبال خوبی بازی کردیم و تا دقیقه 80 همه چیز در اختیار ما بود اما بازی را باختیم ولی مبارک استقلالی‌ها باشد.

*  ایرادی هست به قلعه‌نویی برمی‌گردد

سرمربی سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا از تعویض‌هایش راضی بود یا خیر، گفت:‌ما یک هافبک بیرون آوردیم و یک مهاجم به زمین آوردیم آمدیم سه امتیاز را بگیرم و بعد از فرصتی که شهباززاده از دست داد کومان هم موقعیت داشت که تبدیل به گل نشد آن 8 دقیقه پایان بازی تمرکز ما را به هم زد و روی یک اشتباه و در حالی که بازیکن ما باید توپ را به جلو  هدایت می‌کرد به حریف پاس زد و گل را دریافت کردیم من از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم و اگر ایرادی هم وجود دارد به امیر قلعه‌نویی برمی‌گردد.

* نمی‌خواستیم مقابل استقلال 10 نفره شویم

وی در خصوص دلیل حضور قربانی در زمین و تعویض محمدی گفت: بازیکن ما مصدوم شد که قربانی را آوردیم و مهرداد محمدی نیمه دوم افت کرده بود و چون یک کارت زرد داشت نمی‌خواستیم 10 نفره شویم.

* این باخت پایان زندگی نیست

سرمربی تیم سپاهان با اشاره به کار این تیم در هفته‌های آتی گفت: از الان فقط فکر و ذکر ما بازی با سایپا است و به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کنیم این باخت پایان زندگی نیست چون تیم‌های بزرگ دنیا هم می‌بازند. تیم ما قبل از آن سکته تاکتیکی 80 دقیقه خوب بازی کرد.

*زاهدی‌فر عالی قضاوت کرد

خبرنگاری در خصوص اعتراض‌های شفر به داوری گفت: داوری امروز عالی بود و فکر می‌کنم زاهدی‌فر یکی از بهترین داوران ما طی 40 سال اخیر است او به بازی سرعت داد و من از او تشکر می‌کنم اگر هم امروز باختیم به امیر قلعه‌نویی و ایرادات من بوده است.

قلعه‌نویی:مسئولیت باخت برعهده من است 

* تا قبل از دقیقه 80 استقلال نزدیک دروازه ما هم نیامد

وی در خصوص دومین باخت سپاهان در نیم‌فصل دوم و دلیل نتیجه نگرفتن این تیم طی هفته‌های اخیر  گفت: دلیلش فقط قلعه‌نویی است بعد از بازی با پرسپولیس اتفاقاتی افتاد که تا خواستیم برگردیم مجدداً اتفاقات بازی با تراکتورسازی رقم خورد یکسری بازیکنان ما هم ظرفیت روانی‌شان تا حدودی است که بعضی اتفاقات روی‌شان اثر می‌گذارد. ما ایجاد موقعیت‌های خوبی داریم ولی نمی‌دانم توپ‌هایمان چرا داخل دروازه نمی‌رود. تا دقیقه 80 استقلال حتی نزدیک دروازه ما هم نیامد و نمی‌دانم چرا در آن 10 دقیقه تمرکز تیم ما به هم ریخت که تکرار می‌کنم باز هم مقصر من هستم ما فردا برای بازی با سایپا ریکاوری می‌کنیم.

* نمی‌دانم نارنجک از کجا آمد

وی تصریح کرد: تیم ما خوب فوتبال بازی می‌کند، فرهنگ سپاهان فرهنگ پهلوانی است که دو خصلت دارد تماشاگران انرژی‌شان را برای تشویق تیم خودشان و احترام به حریف می‌گذارند نمی‌دانم آن نارنجک از کجا آمد هواداران نباید این کارها را بکنند. البته این‌ها بهانه است ما لیاقت داشتیم بازی را ببریم اما هیچکسی به غیر از امیر قلعه‌نویی مقصر نیست؛ نه تماشاگران و نه بازیکنان.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال