شما اینجا هستید
» » » رونالدو؛ دلیل تمایل مودریچ به جدایی از رئال مادرید!


نشریه آ.اس در گزارشی به تشریح دلایل تمایل لوکا مودریچ برای جدایی از رئال مادرید پرداخته است.

به گزارش "مستطیل سبز"، اگرچه مودریچ از شرایط خود در مادرید راضی است اما قصد دارد تغییری در روند آتی خود ایجاد کند و اینتر در حال حاضر بهترین گزینه برای انتقال اوست.

 

در صورت انتقال به اینتر حقوق 6.5 میلیون یورویی مودریچ 54 درصد افزایش یافته و به 10 میلیون یورو خواهد رسید. همچنین پیشنهاد اینتر 4 ساله بود که در واقع 6 ساله است و این پیشنهاد شامل 2 سال دیگر حضور در جیانگسو، باشگاه چینی خواهد بود که متعلق به صاحبان فعلی اینتر است و بنابراین، مجموعا 60 میلیون یورو برای 6 فصل آینده نصیب ستاره کروات خواهد شد.

 

مودریچ در سپتامبر 33 ساله خواهد شد و می داند اینتر در واقع آخرین فرصت و پیشنهاد بزرگ وی در زندگی ورزشی است. همچنین رئال مادرید در 5 سال اخیر 4 بار فاتح لیگ قهرمانان شده و به همه چیز رسیده است و ستاره کروات حس می کند دیگر انگیزه ای برای فتح جام های جدید وجود ندارد.

 

اما نکته مهم دیگر برخورد نامناسب رئال مادرید با رونالدو بوده که به نوعی برای ستاره کروات هشدار محسوب شده است. مودریچ حس می کند اگر امسال از لوس بلانکوس جدا نشود، سال بعد با برخورد تندی این اتفاق رخ خواهد داد.

 

چند روز پیش از جدایی رونالدو، مودریچ در مصاحبه ای ابراز امیدواری کرد او در برنابئو باقی بماند اما حالا ستاره کروات حس می کند بدون حضور ستاره ای مانند رونالدو، شانس قهرمانی کمتر از گذشته است. بعد از موفقیت در انگلیس و اسپانیا، مودریچ به دنبال یک چالش جدید است و ایتالیا مقصد جذابی برای او خواهد بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال