شما اینجا هستید
» » » اسمالینگ: مسی می‌داند ضربه‌ام به بینی‌اش عمدی نبود

کریس اسمالینگ، مدافع منچستریونایتد که در جریان دیدار تیمش مقابل بارسلونا در برخورد با مسی باعث آسیب دیدن شدید بینی او شده بود می‌گوید مسی می‌داند که آن برخورد تصادفی بوده است.

در جریان پیروزی 1-0 بارسلونا مقابل منچستریونایتد در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان که چهارشنبه شب در اولدترافورد اتفاق افتاد، برخورد کریس اسمالینگ، مدافع یونایتد با لیونل مسی که به آسیب شدید بینی ستاره آرژانتینی و خونریزی از بینی او منجر شد، یکی از اتفاقات خبرساز این بازی بود.

 

 

اما حالا کریس اسمالینگ می‌گوید بعد از بازی با مسی گفتگو کرده و مطمئن شده که ستاره آرژانتینی از او دلخوری ندارد. اسمالینگ می‌گوید مسی می‌دانسته که آن برخورد کاملا تصادفی بوده و عمدی در کار نبوده است.

 

اسمالینگ درباره برخوردش با لیونل مسی گفت:" من و مسی بعد از بازی صحبت کردیم. با هم گفتگوی کوتاهی داشتیم و در نهایت دست دادیم. مسی می‌دانست که آن برخورد کاملا تصادفی بوده".

 

اسمالینگ: مسی می‌داند ضربه‌ام به بینی‌اش عمدی نبود 

 

وقتی خبرنگاران به پرسیدن سوالهای بیشتر درباره برخورد هوایی‌اش با ستاره آرژانتینی که منجر به خونریزی بینی او شد ادامه دادند اسمالینگ گفت:" من در آن لحظه واقعا متوجه نشدم که ضربه خیلی محکمی به او وارد شده و بینی‌اش خونریزی کرده. بعد از بازی لوئیس سوارز هم پیش من آمد. ما با هم صحبت خوبی داشتیم. بعد هم دست دادیم و مسی به من گفت موفق باشی".

 

مدافع منچستریونایتد در ادامه گفت:" اینکه دو فوتبالیست در میدان با هم بجنگند و بعد از بازی برای هم احترام قائل باشند خیلی زیبا است. به هر حال ما فقط سعی می‌کنیم در هر بازی از تمام توان‌مان مایه بگذاریم".

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال