شما اینجا هستید
» » مسی: خانواده ام دوست ندارند به تیم ملی برگردم


لیونل مسی در یک مصاحبه رادیویی از خشم و نارضایتی خود نسبت به رسانه های آرژانتینی خبر داد.

 لیونل مسی پس از جام جهانی 2018 تصمیم به خداحافظی موقت با تیم ملی آرژانتین گرفت اما پس از 10 ماه بار دیگر به بازی های ملی برگشت و برابر ونزوئلا به میدان رفت. در دیداری که آرژانتین شکست خورد و مسی نتوانست کار خاصی انجام دهد.

او سپس به دلیل مصدومیت به بارسلونا برگشت و بازی دوستانه برابر مراکش را از دست داد. در آرژانتین هنوز هم معتقدند که مسی تعصب لازم را به تیم ملی ندارد و حتی ادعا کرده اند که او مصدومیت را بهانه کرده تا به تیم باشگاهی اش برگردد. برخی حتی شرکت در مرسم غسل تعمید پسر سسک فابرگاس را دلیل ترک اردوی آرژانتین توسط مسی عنوان کرده اند.


 مسی در مصاحبه با رادیو آرژانتین به این شایعات واکنش نشان داد و گفت:« دیگر به این مزخرفات عادت کرده ام. مرتب علیه من دروغ می گویند و متاسفانه مردم هم باور می کنند. دیگر این مسائل باعث تعجب من نمی شود ولی طبعا باعث عصبانیتم می شوند چون به مردم چیزهای غیرواقعی را القا می کنند.

من از چند ماه پیش مشکلاتی در لگن و ماهیچه ران دارم و همین باعث شده در برخی بازی ها به میدان نروم. در اردوی تیم ملی از همان ناحیه بازهم دچار مشکل شدم و نمی توانستم مقابل مراکش ریسک کنم. مصدومیت از این ناحیه پیچیده است و تنها راه درمانش استراحت بیشتر است. شرایطم بهتر شده ولی خوب خوب نیستم. باید مراقب خودم باشم.»


جام جهانی و فشار رسانه ها:« اگر به جام جهانی نمی رفتیم، قطعا یک فاجعه تاریخی بود. شرایط صعود دشوار شده بود و بازیکنان باهم صحبت کردیم و هم قسم شدیم. وقتی می گویند پدرم در فدراسیون نفوذ دارد و تیم ملی را او اداره می کند، عصبانی می شوم. خانواده ام با شنیدن این اخبار دروغین رنج می کشند. هر چه دروغ است، پشت سر من می گویند و من آدم بد داستان می شوم. پس از جام جهانی تصمیم گرفتم خودم را ایزوله کنم. به خانواده پناه بردم تا غم حذف را فراموش کنم. سپس تصمیم گرفتم از فضای تیم ملی دور شوم تا از لحاظ ذهنی به آرامش برسم.»

بازگشت به تیم ملی:« من واقعا دوست دارم با آرژانتین یک جام مهم کسب کنم و می خواهم در همه تورنمنت ها حاضر باشم ولی خیلی از مردم به خصوص خانواده ام از من می خواهند به تیم ملی برنگردم. حتی پسرم می گوید که چرا در آرژانتین این همه از من انتقاد می شود.

من و دیگر بازیکنان تیم ملی دروغ به مردم تحویل نمی دهیم. هرگز نگفته ایم که همشه عاشق حضور در تیم ملی هستیم. ما حرفه ای هستیم؛ در غیر این صورت خیلی مواقع برای بازی های ملی حاضر نمی شویم. هیچکس هم من را مجبور به بازگشت نکرد. جایی خواندم که به خاطر غسل تعمید پسر فابرگاس اردوی تیم را ترک کردم. واقعا چه ادعای ابلهانه ای.

پس از جام جهانی اسکالونی چند بار با من تماس گرفت و از پروژه هایش برای تیم ملی گفت. من هرگز با کسی در مورد او حرف نزدم و نگفتم که اسکالونی باید مربی تیم ملی شود. این هم یک شایعه خنده دار دیگر بود.»

برچسب ها : لیونل مسی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال