شما اینجا هستید
» » سمپدوریا 1-0 میلان؛ شب پر دردسر روسونری با دوناروما و VAR!

در شبی که میلان خوب بازی نکرد و VAR هم در چندین صحنه جنجال آفرید، دومین شکست پیاپی هم به دست آمد تا کار روسونری در ادامه رقابت ها سخت شود. حتی ممکن است سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به خطر بیفتد.
 

مستطیل سبز- از هفته بیست و نهم رقابت های سری آ، دو تیم سمپدوریا و میلان به مصاف هم رفتند.

مشخصات بازی

تاریخ بازی: یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۳1 مارس۲۰۱۸

تورنمنت: سری آ

ورزشگاه:لوئیجی فراریس

گلزنان: دفرل (1)

گزارش بازی

شروع بازی. در همین ابتدای بازی دوناروما اشتباهی عجیب انجام می دهد که باعث گلزنی سمپدوریا می شود. فعلا میلان نتوانسته شوکه ناشی از دریافت گل را هضم کند. سوسو به خاطر تکل بدی که رفت، کارت زرد گرفت. کاستیخو کارت زرد دریافت می کند. صحنه ای مشکوک به پنالتی بود که با اعتراض بازیکنان میلان همراه شد ولی داور بازی پس از بررسی VAR، رای به ادامه بازی می دهد. تعداد برخوردها و کارت زردها بالا رفته است. ضربه خطرناک موساکیو که به بیرون رفت و نیمه اول تمام شد.


کونتی وارد زمین شد و در سمت راست قرار گرفت. کالابریا هم به سمت چپ رفت. میلان کار خاصی برای جبران نتیجه انجام نمی دهد و سمپدوریا هم از این وضعیت راضی است. باکایوکو گلزنی می کند اما روی آئودرو خطا کرده بود. گتوزو دومین تعویضش را هم انجام می دهد و کوترونه جانشین سوسو می شود. لوکاس پاکتا آخرین تعویضی میلان خواهد بود. دو صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه سمپدوریا که داور بازی هیچ سوتی نزد! بازبینی صحنه با VAR که پنالتی نگرفت! تصمیم آقای اورساتو اصلا به مذاق بازیکنان میلان خوش نیامد زیرا مدام اعتراض می کنند. میلان تقریبا مقابل دروازه سمپدوریا جمع شده و در خط دفاع بسیار آسیب پذیر است ولی نمی توانند کاری از پیش ببرند. بازی خاتمه یافت ولی به نظر می رسد این بازی حواشی زیادی در پی خواهد داشت.

شرح گل ها

سمپدوریا 1-0 میلان | دفرل: فاجعه دوناروما! اشتباهی در حد دروازه بان های آماتور که باعث می شود در محوطه جریمه خودی توپ را لو دهد و کار را برای تیمش سخت کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال