شما اینجا هستید
» » » والورده و تشریح آخرین وضعیت مسی برای دربی

بارسلونا فردا در نوکمپ و در دربی کاتالونیا میزبان اسپانیول خواهد بود.

بارسلونا با 10 امتیاز اختلاف نسبت به اتلتیکو صدرنشین لالیگا و شانس اول قهرمانی است و پیروزی در دربی، این تیم را یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک تر خواهد کرد. 

با رفع مصدومیت مسی و سوارز، بارسا حالا با تمام قوا برابر اسپانیول به میدان خواهد رفت.

 

 

ارنستو والورده، سرمربی بارسا در نشست خبری این بازی گفت:« این یک دربی است و چنین دیداری همیشه باعث ایجاد انگیزه مضاعف در بازیکنان دو تیم می شود. وارد حساس ترین مقطع فصل شده ایم و در یک هفته پیش رو، سه بازی مهم در لالیگا پیش رو داریم. پس از دربی باید برابر ویارئال و اتلتیکو به میدان برویم که بازی های دشواری هستند. این یک هفته حیاتی است و کسب پیروزی در هر کدام از بازی ها اهمیت فراوانی دارد. فرصت برای استراحت اندک است ولی باید حداکثر تمرکز را داشته باشیم.»

 

 

 

وضعیت مسی:« مسی در بازی های ملی مصدوم شد ولی معتقدم الان 100 درصد آماده است. او از ژانویه مشکلاتی داشته و کاملا مراقبش هستیم چرا که برای ما یک بازیکن حیاتی است و به او برای بازی های حساس پیش رو نیاز مبرم داریم.

لئو روز گذشته کمی دچار مشکل بود ولی حالا آماده دربی است. او چند روز به خوبی استراحت کرد و واضح است که در مورد مصدومیتش با او صحبت کرده ام. پیوسته وضعیت او را جویا می شوم و مراقب او هستم. لئو یک بازی برای آرژانتین انجام داد و به ونزوئلا باختند ولی بازی فردا یک چالش جدید است و دنیایی متفاوت دارد. او را کاملا آسوده خاطر می بینم.»

 

 

سوارز و دمبله:« سوارز شرایط خوبی دارد و وقفه بازی های ملی کاملا به سودش شد. مصدومیت لوئیس برطرف شده و مشکلی برای دربی ندارد. شرایط دمبله هم بهتر شده اما نمی توانم زمان دقیقی برای بازگشت او اعلام کنم. روی او ریسک نمی کنم و نمی خواهم بازهم مصدوم شود. عثمان طبق برنامه پزشکان پیش می رود و به او اطمینان دارم.»

 

شایعات گریزمان:« به این اخبار و شایعات عادت کرده ایم و چیز جدیدی برای ما نیستند. تمرکز ما روی مسائل دیگر است.»

 

جدایی احتمالی کوتینیو:«  برای ما بازیکن مهمی است و از او توقعات زیادی داریم. خودش هم می داند که اخیرا دچار افت شده ولی به ما در ادامه راه، کمک زیادی خواهد کرد. با کوتینیو صحبت کرده ام و کمک می کنم تا از این شرایط خارج شود.»

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال