شما اینجا هستید
» » » ده لیخت، آژاکس را به مقصد بارسلونا ترک خواهد کرد

همه چیز آماده انتقال ده لیخت به بارسلونا است تا آبی اناری‌ها بیش از پیش رنگ و بوی هلندی به خود بگیرند!

مستطیل سبز - والنتین دریسن، سردبیر نشریه معتبر هلندی دی تلگراف شکی ندارد که ماتیاس ده لیخت، مدافع آژاکس در تابستان راهی بارسلونا خواهد شد.

ده لیخت 19 ساله که کاپیتان آژاکس هم محسوب می‌شود، عملکردی فراتر از تصور داشته و توانسته در این سن بسیار کم، مهره‌ای کلیدی برای باشگاه و تیم ملی کشورش باشد. بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی به جذب او ابراز علاقه کرده‌اند ولی ظاهرا بارسا نسبت به بقیه شانس بیشتری دارد چون اولویت ده لیخت، بازی در نیوکمپ و دوباره هم تیمی شدن با فرنکی دی یونگ است. 

به گزارش موندو دپورتیوو، ده لیخت تنها منتظر است تا بارسا با آژاکس به توافق برسد و سپس قراردادش را امضا کند. ظاهرا آژاکس هم مشکلی برای عملی شدن این انتقال ندارد و از آن استقبال هم می‌کند. والنتین دریسن، سردبیر نشریه معتبر دی تلگراف درباره ده لیخت می‌گوید:

 

این دیگر واضح است که ده لیخت، آژاکس را به مقصد بارسلونا ترک خواهد کرد. در ملاقاتی که نمایندگان دو باشگاه با یکدیگر در انجمن باشگاه‌های اروپایی داشتند، آژاکس کاملا شفاف به بارسلونا اعلام کرد که برای به خدمت گرفتن ده لیخت نیازی نیست آنها رقمی چندان متفاوت نسبت به ارقام پیشنهادی دیگر باشگاه‌ها پرداخت کنند.

این یعنی آژاکس می‌خواهد تا جایی که بشود، با بارسلونا به توافق برسد چون ده لیخت اعلام کرده دوست دارد مثل فرنکی دی یونگ، راهی نیوکمپ شود. بنابراین آژاکس فعلا قصد ندارد بر سر کاپیتانش مزایده‌ای به راه بیندازد و او را به بالاترین پیشنهاد بفروشد؛ بلکه منتظر از راه رسیدن پیشنهاد بارسلونا است تا در صورت معقول بودن رقم آن، کار انتقال را تمام کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال