شما اینجا هستید
» » » مسی-سوارز و تکرار معجزه پس از یک سال

 

بارسا شب گذشته در دیداری باورنکردنی توانست باخت 4-2 به ویارئال را در 4 دقیقه با تساوی عوض کند.

به گزارش موندودپورتیوو، بارسا تا دقیقه 89 با نتیجه 4-2 از ویارئال عقب بود اما ابتدا لئو مسی با ضربه کاشته زیبای خود فاصله را به یک گل کاهش داد و سپس دقیقه 93 لوئیس سوارز کار را برابر کرد تا یک امتیاز طلایی از لاسرامیکا به اندوخته های بارسلونا اضافه شود. در این بازی مسی روی نیمکت حضور داشت و از دقیقه 62 وارد زمین شد.


جالب اینکه 31 مارچ 2018 یعنی یک سال پیش در سانچس پیسخوان نیز اتفاق مشابهی رخ داده بود. بارسا در زمین سویا به مصاف این تیم رفته بود و مسی کار را از روی نیمکت شروع کرد. او در حالی که بارسا 2-0 عقب بود، از دقیقه 60 وارد میدان شد و توانست بازگشت دراماتیکی برای بارسا رقم بزند.

در حالی که هر ضدحمله سویا می توانست گل سوم را برای این تیم در پی داشته باشد، این اتفاق رخ نداد و ابتدا سوارز در دقیقه 88 با یک حرکت آکروباتیک فاصله را به یک گل رساند و یک دقیقه بعد مسی با یک شوت زمینی غیر قابل مهار از راه دور، توانست کار را برابر کند. اتفاقی که به معجزه می مانست.

 

نکته جالب تر اینکه اتلتیکو با سود جستن از توقف بارسا توانست با پیروزی بر حریف خود فاصله با این تیم را به 9 امتیاز کاهش دهد ولی در نوکمپ به بارسا باخت و از قهرمانی ناامید شد.

با برد روز گذشته اتلتیکو نیز فاصله با بارسا به 8 کاهش یافت و دو تیم شنبه در نوکمپ به مصاف هم خواهند رفت. اتفاق سال گذشته تکرار خواهد شد یا اتلتیکو با برد بارسا فاصله را به 5 می رساند؟

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال