شما اینجا هستید
» » » شب کابوس بار ساموئل اومتیتی

در شب تساوی 4-4 بارسا برابر ویارئال، بدترین بازیکن ابی اناری ها کسی نبود جز ساموئل اومتیتی.

به گزارش مارکا، بارسا در شبی که تا مرز شکست نیز یپش رفت، در نهایت به لطف مسی و سوارز توانست باخت 4-2 را با تساوی عوض کند. یکی از بازیکنانی که بیشترین انتقادات را پس از بازی به خود دید، ساموئل اومتیتی است.

مدافع فرانسوی اشتباهات زیادی را در طول بازی مرتکب شد و توپ های زیادی را با سهل انگاری به بازیکنان ویارئال تقدیم کرد. او در جایگیری ها نیز اشتباهات متعددی داشت و به خصوص کندی او روی گل چهارم ویارئال کاملا مشهود بود. اومتیتی در کورس با کارلوس باکا چند متر عقب افتاد و ستاره کلمبیایی در نهایت توانست دروازه بارسا را باز کند. دو گل از چهار گل ویارئال روی اشتباهات اومتیتی به ثمر رسید.

 

 

 

 

 

اومتیتی در شرایط خوبی نیست و این را آمار نشان می دهد. در 4 دیدار اخیر که اومتیتی برای بارسا به میدان رفته، این تیم 8 گل پذیرفته است. 4 گل از ویارئال، دو گل از سویا، یک گل از رایو و اتلتیکو مادرید. متوسط دو گل در هر بازی که آماری فاجعه بار به حساب می آید.

قطعا یکی از دلایل افت او، دوری 4 ماهه اش از میادین است اما دو ماه پس از رفع مصدومیت، هنوز نتوانسته به فرم خوب خود برگردد. همان مدافعی که فصل گذشته بی نظیر بود. فصل جاری کلمنت لانگله توانسته جای او را در ترکیب بارسا پر کند و در بازی های بزرگ، معمولا به او در کنار پیکه اعتماد می شود.

 

بارسا ژان کلر تودیبو را نیز از تولوز جذب کرده و قصد به خدمت گرفتن ماتایس دی لیخت از آژاکس را هم دارد. با ادامه این روند، اومتیتی، قطعا او در پایان فصل می تواند یکی از گزینه های فروش برای بارسلونا باشد تا راه برای انتقال دی لیخت هموار شود.

4 گلی که بارسا شب گذشته دریافت کرد و نمایش ضعیف اومتیتی ممکن است در انتهای فصل برای او بسیار گران تمام شود؛ مگر اینکه در ادامه راه جبران مافات کند. اتفاقی که بعید به نظر می رسد چون بعید است والورده به اومتیتی به جای لانگله اعتماد کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال