شما اینجا هستید
» » » بارسا باز هم بازیکن جذب خواهد کرد

ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا برای اولین بار پس از پایان فصل گذشته، در یک کنفرانس خبری حاضر شد و درباره مسائل مختلف مربوط به تیمش صحبت کرد.

به گزارش "مستطیل سبز"، بارسلونا تا به اینجا بازیکنانی مثل مالکوم و آرتور را به خدمت گرفته ولی با توجه به جدایی آندرس اینیستا، آنها به جذب بازیکنان بزرگ نیاز دارند تا در خط میانی جای خالی کاپیتان آبی اناری را پر کند. حال والورده از لزوم جذب چنین بازیکنی صحبت کرد.

او گفت:" تمام تیم‌ها در این نقطه مثل هم هستند. بازیکنانی از استراحت برگشته اند، بازیکنان تیم ب در تمرینات هستند و باید تصمیم گرفت. بله من هم معتقدم که تیم ب می‌تواند به ما کمک کند ولی ترجیح من تیمی کم جمعیت تر است. این تور یک فرصت برای بازیکنان تیم های پایه هم هست ."

 

 


والورده درباره نیاز تیمش به تقویت خط میانی گفت:" هر احتمالی وجود دارد و ما مشخصا به یک هافبک نیاز داریم تا جای پائولینیو را پر کند.  بازیکنی که خریداری شده (آرتور) و بازیکنان تیم ب شباهت‌هایی به او دارند ولی احتمالا خریدهایی خواهیم داشت و از فضای رقابتی بهترین استفاده را خواهیم برد، در یاد داشته باشید که اینیستا هم تیم ما را ترک کرده است."

 


سبک بازی که در بارسا گم شده:" این موضوع فقط به من بستگی ندارد، به باشگاه هم بستگی دارد که در نقل و انتقالات چه کار خواهد کرد. ما بازیکنانی می‌خواهیم که با سبکمان هماهنگ باشند. افرادی در داخل باشگاه باید این موضوع را گسترش دهند."

 


رئال مادرید بدون رونالدو:" به نظرم ضربه مهمی به رئال وارد شده، مثل جدایی آندرس از بارسا. باید ببینیم این موضوع نمودی خواهد داشت یا نه. هر تیمی سعی دارد که نسبت به سال قبل بهتر شود. نقل و انتقالات ادامه دارد و باید ببینیم چه خواهد شد."

 


فاصله نسل‌ها در بارسا:"  طبیعی است که بازیکنان با تجربه باید با جوان تر ها هم تیمی شوند و با توجه به انتظارات بالا، این یک نیاز است. بازیکنان با تجربه به جوان تر ها کمک می‌کنند با تیم هماهنگ شوند ولی همه باید آماده باشند."

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال