شما اینجا هستید
» » »  لباس فصل آینده بارسا شطرنجی است؟

تصاویری از لباس بارسلونا برای فصل 2019-2020 در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد لباس جدید بارسا طرحی شطرنجی شبیه به لباس اول تیم ملی کرواسی دارد.

درحالیکه در گذشته رونمایی از لباسهای تیم‌های باشگاهی یکی از سورپریزهای بزرگی بود که هواداران باشگاه‌ها باید تا پایان فصل و شروع تابستان منتظر می‌ماندند تا با دیدن نهایی لباس جدید تیم‌شان غافلگیر شوند. ولی حالا به لطف شبکه‌های اجتماعی، بارها و بارها اتفاق افتاده که طرح‌های جدید لباسهای تیمهای باشگاهی زودتر از موعد به بیرون درز کرده و سر از شبکه‌های اجتماعی درمی‌آورد. به نظر می‌رسد این اتفاق حالا برای لباس جدید بارسلونا افتاده است.

  

البته برخی معتقدند این خود باشگاه‌ها هستند که طرح لباسهای جدیدشان را به بیرون درز می‌دهند تا از بازخورد طرح‌ها بین هواداران مطلع شوند. به این ترتیب در صورت نارضایتی شدید بدنه هوادار، باشگاه فرصت می‌کند در زمان باقی‌مانده دست به اصلاح طرح اولیه بزند.

 

حالا تصاویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که ادعا می‌شود تصاویر درز کرده از لباس اصلی باشگاه بارسلونا در فصل آینده هستند. نکته اصلی این لباس جدید استفاده از طرح شطرنجی با رنگهای همیشگی بارسا یعنی آبی و اناری است. طرحی شطرنجی بسیار  شبیه به طرح لباس تیم ملی کرواسی.

 

 

این طرح که بر اساس ادعاهای مطرح شده در فصل آینده توسط ستاره‌های بارسا پوشیده خواهد شد اقدامی شجاعانه به حساب می‌آید چرا که کنار گذاشتن طرح سنتی راه‌راه لباس بارسا مسلما تغییر کمی محسوب نمی‌شود. شکی نیست در صورت واقعی بودن این طرح، خوشحال‌ترین کسی که در نوکمپ با این لباس به میدان خواهد رفت، ایوان راکیتیچ، ستاره کروات بارسا خواهد بود.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال