شما اینجا هستید
» » » رونالدو تضمینی برای پیروزی های ما نیست

از فردا رسما کار یوونتوس در سری آ، به عنوان مدافع عنوان قهرمانی آغاز خواهد شد.

یووه باید در زمین کیه وو به میدان برود و بسیاری منتظر هنرنمایی رونالدو با پیراهن تیم جدیدش هستند.

 

 

 

مکس آلگری، سرمربی یووه در نشست خبری این بازی گفت:« از فردا سری آ برای ما آغاز خواهد شد. لیگی با بهترین بازیکنان که حالا رونالدو را نیز در خود دارد. واضح است که این یک چالش جدید برای او محسوب می شود. من بارها گفته ام که سری آ یک لیگ دشوار است و امسال کارمان سخت تر نیز خواهد بود. ما بهترین بازیکن دنیا را در اختیار داریم، بونوچی برگشته و همچنین امره جان، کانسلو و اسپیناتزولا را جذب کرده ایم. البته تیم های دیگر نیز خود را تقویت کرده و بهتر شده اند. باید جذب رونالدو و تمام اتفاقات نقل و انتقالات را فراموش کرده و از این پس روی بازی ها تمرکز کنیم.

کیه وو حریف ساده ای نیست و می خواهد برابر ما خودش را نشان دهد. برای آنها حداکثر احترام را قائل هستم. در بازی فردا به چیزی جز سه امتیاز فکر نمی کنیم. همیشه پیروزی در اولین بازی فصل بااهمیت و روحیه بخش است.»

 

خداحافظی مارکیزیو:« باید به خاطر تمام زحماتی که در این 25 سال برای یووه کشید، از او تشکر کنیم. این جدایی با توافق دو طرف حاصل شد و به شخصه افتخار می کنم که 4 سال مربی او بودم. او حالا در جایی دیگر فوتبالش را دنبال خواهد کرد.»

 

رونالدو:« او 5 بار توپ طلا را برده و همیشه در راس تمام خبرهاست. در 15 روز اخیر، چیزی خارق العاده در او حس نکرده ام اما واضح است که او فوتبالیستی متفاوت نسبت به سایرین است. تمام افتخاراتی که تاکنون کسب کرده، اثبات کننده این ادعا هستند. او به تنهایی برای همه تیم یک انگیزه مضاعف محسوب می شود.

بازیکنی که فقط پیروزی می خواهد و به ادامه روند پیروزی ها فکر می کند. در یازده سال گذشته او همراه مسی شماره یک دنیا بوده و این قابل ستایش است. البته اینکه چون رونالدو را در اختیار داریم، پس در همه بازی ها پیروز خواهیم شد، درست نیست. رونالدو به تنهایی تضمینی برای برد نیست. رونالدو به پیروزی ما کمک خواهد کرد اگر همه تیم به بهترین شکل کار کنند. رونالدو برای ما یک ارزش مضاعف است. کسی که در سال های گذشته به فتح لیگ قهرمانان عادت کرده است.»

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال