شما اینجا هستید
» » » کلوپ: نقل و انتقالات؟ اگر مربی تیم دیگری بودم برای خرید بازیکنان در دسترس لیورپول اقدام می‌کردم

سرمربی قرمزها همچنین به تمجید از عملکرد آلیسون در اولین بازی اش برای لیورپول پرداخت.

کلوپ به نقل از سایت رسمی لیورپول،  در خصوص این مسابقه گفت:

صادقانه بگویم نتیجه و عملکرد چیزی نبود که انتظارش را داشتم. در پیش فصل شما این گونه می بازید و نباید فکر کنید که هرکاری انجام داده اید اشتباه بوده است. حتی اگر 5-0 ببرید، نباید فکر کنید همه چیز صحیح پیش رفته است. بازی لحظات زیادی داشت ولی گل ها و برخی صحنه های دیگرش واقعا خوب بود. آن گونه که گل زدیم و اینکه به طرق مختلف گلزنی کردیم بسیار خوب بود. البته نکات دیگر را هم دیدیم. در نیمه اول با وجود اینکه 2-0 جلو بودیم ولی فضای زیادی به ناپولی دادیم و این چیزی است که روی آن کار خواهیم کرد.


یورگن کلوپ

وی در خصوص مصدومیت میلنر افزود:

می دانستم که این مصدومیت بخیه لازم دارد زیرا صحنه برخوردش را دیدم. اکنون باید خودش را از نزدیک ببینم تا متوجه میزان مصدومیت شوم و به شما اطلاع دهم. این قطعا یکی از صحنه های بد مسابقه بود.

کلوپ در مورد اینکه آیا پنجره نقل و انتقالات برای تیمش بسته شده یا خیر، اضافه کرد:

باید ببینیم چه پیش خواهد آمد. اگر بازیکنی از تیم من در دسترس بود و من نیز مربی تیم دیگری بودم، قطعا برای خرید آن اقدام می کردم. این پسران فوق العاده هستند و فوتبال خوبی ارائه می کنند. در حال حاضر حقیقت این است که ترکیب بزرگی داریم ولی این بدان معنی نیست که بدون دلیل یا به صورت آزاد آنها را بفروشیم. لیورپول به اندازه کافی قدرتمند است که همه این بازیکنان را نگه دارد و سپس وظیفه ما این است که با این مسئله کنار بیاییم. ما نمی خواهیم باعث قوی تر شدن دیگر تیم ها شویم.

سرمربی آلمانی در مورد اولین بازی آلیسون در پیراهن لیورپول تصریح کرد:

او فوتبالیست خوبی است و فکر می کنم دروازه بانی اش نیز مانند فوتبالش خوب باشد! عملکرد او به خصوص در نیمه اول بسیار خوب بود. او می دانست چگونه با توپ های پشت خط دفاع مقابله کند. ما نیز سعی کردیم او را در بازی قرار دهیم ولی هنوز او به زمان بیشتری نیاز دارد و باید از این فرصت ها استفاده کند ولی در کل عملکردش چه در لحظات تعیین کننده و چه در موقعیت های حریف خوب بود و بابت این مسئله خوشحالم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال