شما اینجا هستید
» » » کلوپ: بازیکنان لیورپول سرشار از انگیزه‌اند

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می‌گوید بازگشت تیمش به آمادگی بدنی کامل، قدرت لیورپول را آنقدر افزایش خواهد داد که بتواند در رقابت با منچسترسیتی موفق شده و قهرمانی لیگ برتر را بدست آورد.

لیورپول در رقابت نفسگیر و شانه به شانه با منچسترسیتی برای فتح لیگ برتر درگیر است و در حال حاضر درحالیکه یک بازی بیشتر از حریف دارد، با دو امتیاز بیشتر در صدر جدول ایستاده است. لیورپول در طول زمستان، در برهه‌هایی چندین بازیکنش را به دلیل مصدومیت از دست داده که از جمله آنها می‌توان به دژان لوورن، خو گومز، ترنت الکساندر آرنولد و همچنین ژردان شقیری و نبی کیتا اشاره کرد.

با اینکه همه این مصدومین به تمرینات لیورپول برگشته‌اند ولی هنوز تا رسیدن به آمادگی بدنی کامل فاصله دارند و بازی کردن آنها در مسابقات متعدد هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. این در حالی است که  لیورپول در دو جبهه به نبرد مشغول است و به بازیکنان آماده نیازی مبرم دارد.

 

 

 

کلوپ در گفتگو با رسانه‌ها درباره شرایط تیمش گفت:" هیچ نیازی نیست که من با بچه‌های تیمم صحبت کنم و بخواهم به آنها انگیزه بدهم. چون همه سرشار از شور و انگیزه هستند. ما دیروز یک تمرین مهم انجام دادیم. با کل بازیکنان لیورپول. این یعنی بازیکنان مصدوم برگشته‌اند و برای به میدان رفتن مبارزه می‌کنند. این دقیقا همان چیزی است که یک تیم برای قهرمانی به آن نیاز دارد".

 

کلوپ می‌گوید از شاگردانش خواسته در ادامه فصل فقط همانطور که در ماه‌‌های گذشته موفق بوده‌اند به تلاش ادامه دهند. کلوپ در این باره گفت:" نمی‌دانم در انگلیسی چه می‌گویند ... مقاوم؟ منظورم سمج بودن و پا پس نکشیدن است. وقتی کسی در کاری موفق است و موفقیتش را مدام تکرار می‌کند. کسی که جای پایش را محکم می‌کند و دیگر پا پس نمی‌کشد. چیزی که من از تیمم می‌خواهم این است".

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال