شما اینجا هستید
» » » ستاره لیورپول: با برد تاتنهام نفس راحتی کشیدیم

الکساندر آرنولد، ستاره انگلیسی لیورپول می‌گوید پیروزی لیورپول مقابل تاتنهام خیال این تیم را از ادامه نبرد قهرمانی راحت کرده و ویرژیل فن‌دایک در این بازی ثابت کرده یکی از بهترین مدافعین دنیا است.

 

 ترنت الکساندر آرنولد، ستاره انگلیسی لیورپول که در دیدار دیروز قرمزهای آنفیلد مقابل تاتنهام نمایش خوبی داشت و به گفته بسیاری از کارشناسان یکی از بهترین بازیکنان میدان بود، بعد از بازی گفت شاگردان کلوپ با این پیروزی خیال‌شان تا حد زیادی از ادامه نبرد قهرمانی لیگ برتر راحت شده. آرنولد همچنین اضافه کرد که ویرژیل فن‌دایک بهترین بازیکن زمین بوده و ثابت کرده چرا یکی از بهترین مدافعین دنیا است. 

الکساندر آرنولد در پایان بازی درباره نقش مهم فن‌دایک در پیروزی لیورپول گفت:" تاتنهام در اواخر بازی فرصت عالی‌ای برای گلزنی داشت. کمی قبل از اینکه ما گل بزنیم. ویرژیل در آن صحنه نشان داد که چرا یکی از بهترین مدافعین امروز دنیا است. ویرژیل با قدرت تصمیم‌گیری فوق‌العاده‌اش زاویه را آنقدر عالی بست و بازیکن حریف را تحت فشار گذاشت که آن فرصت عالی به گل تبدیل نشد".

ترنت الکساندر آرنولد در ادامه گفت:" بعد از این فرصت بود که ما روی دروازه آنها حمله کردیم و با خوش‌شانسی به گل رسیدیم. ولی به هر حال، گلی که به ثمر می‌رسد هر طور که زده شده باشد گل به حساب می‌آید و پیروزی مهمترین چیزی بود که ما از این بازی می‌خواستیم و به آن رسیدیم". 

ستاره لیورپول در ادامه اظهار کرد:" بازی سختی بود. آنها تیم خیلی خوبی هستند و شاید فکر کنند که استحقاق پیروزی در این بازی را داشته‌اند. بله آنها در دقایق زیادی توپ را بیشتر در اختیار داشتند و حاکم میدان بودند ولی ما نشان دادیم که پیروزی را بیشتر می‌خواهیم و در نهایت به هدف‌مان رسیدیم".

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال