شما اینجا هستید
» » » کلوپ: صد در صد به درخشش فن‌دایک مطمئن بودم

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می‌گوید از آغاز به موفقیت ویرژیل فن‌دایک در لیورپول اطمینان داشته و بعد از حدود یک سال حضور او در آنفیلد از تصمیمش برای خرید فن‌دایک کاملاً راضی است.

 یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می‌گوید او در زمان انتقال ویرژیل فن‌دایک، ستاره هلندی این روزهای لیورپول به آنفیلد اطمینان داشته که او در لیورپول بسیار موفق خواهد شد و حالا که تقریباً یک فصل از حضور او در تیمش می‌گذرد از تصمیم خود برای خرید او کاملاً راضی است.

  

فن‌دایک 27ساله در ژانویه 2018 با قراردادی به ارزش 98 میلیون دلار از ساوتهمپتون به لیورپول آمد و به گران‌ترین مدافع دنیا تبدیل شد. فن‌دایک از آن زمان تا امروز یکی از مدافعین فیکس یورگن کلوپ بوده و یکی از عوامل اصلی موفقیت لیورپول در فصل جاری و تبدیل شدن این تیم به یکی از بخت‌های اصلی قهرمانی در لیگ برتر دانسته می‌شود.

 

 

در آستانه بازی امروز لیورپول و ساوتهمپتون که فن‌دایک را مقابل تیم سابقش قرار می‌دهد، کلوپ درباره او گفت:" وقتی تیمی می‌خواهد برای یک بازیکن چنان هزینه هنگفتی بکند باید نسبت به موفقیت او مطمئن باشد. برای خرج مبلغی اینقدر هنگفت باید از موفقیت بازیکن هدف‌تان 100درصد اطمینان داشته باشید و ما داشتیم".

 

کلوپ در ادامه گفت:" وقتی بازیکنی می‌بیند که باشگاهش حاضر است برای او اینقدر هزینه کند مسلماً اعتماد به نفس بیشتری پیدا خواهد کرد و در سطحی که از او انتظار می‌رود بازی می‌کند".

 

سرمربی لیورپول در ادامه اضافه کرد:" فن‌دایک برای ما بازی‌های خیلی خوبی انجام داده. حالا دیگر همه می‌دانند او چه سطحی دارد. البته فن‌دایک زمانی که در ساوتهمپتون بود  هم در همین سطح بازی می‌کرد ولی آنجا چشمهای کل دنیا به او دوخته نشده بود و قابلیت‌هایش دیده نمی‌شد".

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال