شما اینجا هستید
» » » گواردیولا: نمی‌خواهم دوباره پوچتینو را عصبانی کنم!

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی، در مورد مصاحبه حاشیه ساز خود در مورد هری کین صحبت کرد.

مدتی قبل گواردیولا در مصاحبه ای قدرت تاتنهام را معطوف به درخشش هری کین دانست که این صحبت باعث عصبانیت و پاسخگویی مائوریتسیو پوچتینو شد و حالا پپ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار فردا شب برابر تاتنهام، مواضع خود را مجددا تعدیل کرده است.

  

مصاحبه حاشیه ساز گذشته در مورد هری کین: "نمی خواهم دوباره باعث عصبانیت پوچتینو شوم. من فکر می کنم همکارم در آن دوره صحبت های من را اشتباه فهمیده بود، هری کین عملکرد بسیار خوبی داشت و به همین دلیل من از او تعریف کردم.

 

من می دانم اسپرز فقط هری کین نیست و تاتنهام باشگاهی قوی بوده و دارای توانایی های زیادی است. آنها در تمام بخش ها قوی و تیمی باورنکردنی هستند، اما چه کسی می تواند انکار کند که هری کین یک مهاجم فوق العاده است و او همه چیز داشته و یک مهاجم مدرن محسوب می شود."

 

بازی در استادیوم جدید: "اگر ما به این فکر کنیم که چه توانایی هایی داریم، این موضوع اثرگذار نیست. حمایت هواداران تاتنهام در لیگ قهرمانان بیشتر خواهد بود، اما اگر بدانیم قرار است با چه شرایطی مواجه شویم، راحت تر آن را کنترل خواهیم کرد."

 

دیدار با تاتنهام: "پیام من به بازیکنانم این است که من انتظار سبک بازی متفاوتی از تاتنهام در یک دیدار خارج از خانه ندارم. آنها با پرس شدید و مهاجمان آماده در میدان حاضر می شوند و ما باید در مقابل این روش آماده باشیم. آخرین باری که مغلوب تاتنهام شدیم را فراموش نمی کنم، اما ما حالا نسبت به گذشته تیم بهتری هستیم و من خیلی علاقه ندارم به گذشته فکر کنم.

 

سطح رقابت های لیگ قهرمانان بسیار بالاست. فصل قبل و هنگامیکه مقابل لیورپول حذف شدیم عملکرد ضعیفی ارائه ندادیم و توانستیم در بخش از بازی نمایش مورد نظر خود را ارائه دهیم. من آنچه را در فصل گذشته اتفاق افتاد را فراموش نمی کنم اما ما باید خود را با شرایط تطبیق داده و تصمیم بگیریم که چه کاری باید انجام دهیم."

 

شرایط سرخیو آگوئرو: "حال وی بهتر است، آگوئرو برای اولین بار در کنار تیم تمرین کرد و احساس بهتری داشت."

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال