شما اینجا هستید
» » » سانه ناراضی، در فکر ترک منچسترسیتی؟

درحالیکه پپ گواردیولا مدتی است استفاده از رحیم استرلینگ و برناردو سیلوا را به لروی سانه ترجیح می‌دهد، سانه ممکن است برای فرار از نیمکت‌نشینی، منچسترسیتی را ترک کند.
این روزها لروی سانه برای بازی در ترکیب اصلی منچسترسیتی با مشکلات فراوانی روبرو است و اصلی‌ترین علت نیمکت‌نشینی‌های اخیر ستاره آلمانی سیتی، درخشش رحیم استرلینگ و برناردو سیلوا در ترکیب این تیم بوده است.
با این تفاصیل و با توجه به اینکه هم استرلینگ و هم برناردو سیلوا اخیراً قراردادهای بلندمدت جدیدی با سیتی امضا کرده‌اند و به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها قصد ترک باشگاه را داشته باشند، لروی سانه برای نجات دادن آینده فوتبالی خود و فرار از نیمکت‌نشینی ممکن است چاره‌ای جز فکر کردن به ترک این باشگاه نداشته باشد.

علاوه بر کم شدن تعداد بازی‌هایی که لروی سانه در آنها برای سیتی به میدان می‌رود چیزی که سانه را بیشتر نگران کرده عدم استفاده از او در بازی‌های بزرگ و مهم منچسترسیتی است. سانه حق دارد اگر به این نتیجه رسیده باشد که گواردیولا به اندازه‌ای به او اعتماد ندارد که در بازی‌های مهم سیتی او را به میدان بفرستد.

در همین اواخر در بازی‌های بزرگ و مهم سیتی مقابل آرسنال، چلسی و تاتنهام در لیگ برتر، لروی سانه روی نیمکت نشسته بود تا به این فکر کند که پپ گواردیولا دیگر به او اعتماد کافی ندارد. سانه حتی در نیمه‌نهایی جام حذفی در بازی مقابل برایتون هم نیمکت‌نشین بود. در اروپا هم اوضاع برای سانه چندان متفاوت نبود چرا که در بازی عجیب مرحله یک‌‌چهارم نهایی منچسترسیتی مقابل تاتنهام که در نهایت با پیروزی تاتنهامی‌ها به پایان رسید، لروی سانه در این دو بازی رفت و برگشت تنها 10 دقیقه در زمین حضور داشت.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال