شما اینجا هستید
» » » اعلام جنگ PSG به یونایتد به خاطر داوید دخیا

روزنامه انگلیسی سان مدعی شد منچستریونایتد اگر به داوید دخیا دروازه‌بان اول این تیم پیشنهاد دستمزد هفته‌ای 350هزار پوندی ندهد او در تابستان پیش رو به پاری سن ژرمن منتقل خواهد شد.

 روزنامه سان مدعی شد داوید دخیا، دروازه‌بان اسپانیایی منچستریونایتد به باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن که با او تماس‌هایی برقرار کرده و تمایل خود را به جذب او اعلام کرده درخواست دستمزد هفتگی 350هزار پوندی داده و باشگاه فرانسوی با این رقم موافقت کرده است.

 

 

 

سان می‌گوید اگر منچستریونایتد با درخواست دستمزد هفتگی 350هزار پوندی دخیا موافقت نکند با فرا رسیدن تابستان او را به PSG خواهد باخت. این در حالی است که گفتگوهای دخیا و یونایتد برای تمدید قرارداد به بن‌بست رسیده و پاری سن ژرمن قصد دارد با استفاده از این وضعیت، دخیا را به خدمت گرفته و او را به گران‌‌ترین دروازه‌بان دنیا تبدیل کند.

 

بر اساس ادعای سان، غول پاریسی قصد دارد با ارائه پیشنهادی 60 میلیون پوندی به دخیا، یونایتد را بیش از پیش تحت فشار قرار دهد. PSG که در اوایل ماه جاری میلادی در لیگ قهرمانان اروپا با شکست مقابل منچستریونایتد از دور رقابتها حذف شده به دنبال جانشینی بلندمدت برای جیان‌لوئیجی بوفون می‌گردد.

 

 

از قرارداد دخیا با منچستریونایتد تنها یک سال باقی مانده و اگر قرارداد جدیدی بین دو طرف امضا نشود دخیا می‌تواند در پایان فصل آینده اولدترافورد را به عنوان بازیکن آزاد ترک کند.

 

یونایتد قصد دارد هر طور شده دروازه‌بان اسپانیایی خود را حفظ کند. دخیا در سال 2011 با قراردادی به ارزش 17.8 میلیون پوند از اتلتیکو مادرید به اولدترافورد آمده بود. شیاطین سرخ قصد دارند برای اطمینان از ماندگار شدن دخیا در یونایتد پیش از پایان فصل جاری مذاکرات دیگری با نمایندگان او انجام دهند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال