شما اینجا هستید
» » » آلوز: PSG باید به نیمار مثل مسی نگاه کند

دنی آلوز، ستاره خط دفاعی پاری سن ژرمن می‌گوید نیمار، فوق‌ستاره برزیلی این تیم توانایی لازم برای رساندن PSG به اوج را دارد ولی باید به اندازه لیونل مسی در بارسلونا، به او اعتماد شود.

دنی آلوز، ستاره برزیلی خط دفاعی پاری سن ژرمن می‌گوید توانایی و کیفیت نیمار در این تیم هنوز به اندازه کافی درک نشده و اگر به این فوق‌ستاره برزیلی همانطور نگاه شود که در بارسلونا به مسی نگاه می‌شود، او می‌تواند PSG را به موفقیت‌های بزرگ برساند.

 آلوز: PSG باید به نیمار مثل مسی نگاه کند 

نیمار با پیراهن پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه بسیار موفق بوده ولی چه PSG و چه نیمار، تا کنون نتوانسته‌اند در رقابتهای اروپایی در حد انتظارها ظاهر شوند. نیمار سال گذشته در لیگ قهرمانان اروپا بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی مقابل رئال مادرید را از دست داد و امسال هم به دلیل شکستگی پا هر دو بازی رفت و برگشت مرحله یک‌هشتم رقابتها در مقابل منچستریونایتد را از دست داد، و البته PSG هر دو بار شکست خورده و از دور رقابتها حذف شد.

 

دنی آلوز، هم‌تیمی نیمار در پاری سن ژرمن و تیم ملی برزیل درباره او گفت:" اینجا هنوز کسی نیمار را آنطور که باید و شاید درک نکرده. وقتی توپ به بازیکنی مثل نیمار می‌رسد با بقیه فوتبالیست‌ها فرق دارد. کسانی مثل نیمار واقعا هنرمند هستند. درست مثل لیونل مسی در بارسلونا".

 

ستاره برزیلی PSG گفت:" ما اینجا در پاری سن ژرمن متوجه نیستیم که نیمار همیشه نیازمند این است که توپ برایش ساخته و پرداخته شده و صاحب توپ شود. نیمار چیزی به تیم اضافه می‌کند که خیلی تیمها فاقدش هستند. من وقتی توپ را به او می‌سپارم می‌دانم او با هنرش در نهایت به نفع تیم کار خواهد کرد".

 

دنی آروز در ادامه گفت:" وقتی مسی توپ را از دست می‌دهد کل تیم تلاش می‌کند تا توپ را دوباره بدست آورده و به او بسپارد تا برای تیم بازی‌سازی کرده و فرصت خلق کند. نوع نگاه به نیمار در PSG هم باید همینطور باشد".

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال