شما اینجا هستید
» » » لوپتگی: مودریچ می ماند

جولن لوپتگی سرمربی رئال مادرید در پایان بازی مقابل یوونتوس با رسانه ها صحبت کرد.

در مورد اتفاقی که برای مودریچ رخ داد با باشگاه صحبت کردی؟” در این باره با مدیر صحبت می کنم. حرف زیادی برای گفتن نیست. مودریچ بازیکن فوق العاده ایست و با آغوش باز منتظرش هستیم.”

شخصا با او صحبت کردی؟” پس از جام جهانی خوبش با هم صحبت کردیم و منتظریم در روز هفدهم مرداد به تمرینات برگردد تا اماده سوپرجام هفته آینده شود. بازیکنی است که خیلی دوستش دارم و این را می داند. او از فوتبال بازی کردن لذت می برد. از فوتبال بازی کردن لذت می برد. لوکا بازیکن رئال هست و خواهد بود. از این بابت تردیدی ندارم. از او لذت برده ایم و می بریم.”

بازی را چطور می بینید؟” راضی هستیم. در پیش فصل نتایج زیاد مهم نیستند و صرفا حالت سرگرمی دارند. اما بردن بهتر از باختن است. شکست مقابل یونایتد نکات مثبتی داشت و بازی امروز هم همین طور هر چند که باید بهتر شویم .تیم به جلو حرکت می کند. یوونتوس در سطح بین لامللی تیم بهتری شده است. پنج بازی انجام داده اند. تیم واکنش خوبی داشت. بازی خوبی داشتیم و برد خوبی کسب کردیم.”

در مورد خرید نیمار، هازارد و … صحبت شد اما آسنسیو، وینیسیسو و بیل درخشیدند:” مارکو و بقیه بازی فوق العاده ای داشتند. او در پستی غیرمرسوم بازی کرد و واکنش خوبی داشت. همه خوب بودند.”

چطور است که دو دروازه بان فیکس در تیم داشته باشید؟”اگر کورتوا خریده شد بعدش با من صحبت کنید. کیلور و لونین بازی خوبی داشتند. اگر دروازه بان های دیگری داشت هباشیم می توانیم در این باره صحبت کنیم.”

آسنسیو همچنان در خط حمله می ماند؟” من هرگز دوست نداشتم که او در پست مهاجم کاذب بازی کند اما این را تست کردیم. شاید شرایط در اینده فرق کند. مهم نیست که کجا بازی کند مهم این است که چگونه بازی کند.”

وینیسیوس و آسنسیو درخشیدند:”لوکاس، خاوی سانچز، رگیلون، والورده، ناچو و … را فراموش نکنید. فقط به یک با دو بازیکن اشاره نمی کنم.”

رگیلون می ماند؟” در پایان پیش فصل تصمیم ها را می گیریم. او بازیکن آکادمی ایست که عملکرد خیلیخ وبی داشته است. تصمیمات را در آینده خواهیم گرفت.”

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال