شما اینجا هستید
» » » بازگشت زیدان در حد یک قهرمانی ارزش دارد

 

آلوارو اودریوسولا، مدافع جوان رئال مادرید که در دوران لوپتگی و سولاری با بی‌مهری مواجه بود می‌گوید بازگشت زیدان به رئال برای این تیم در حد فتح یک جام قهرمانی ارزش دارد.

به گزارش "مستطیل سبز"، آلوارو اودریوسولا، مدافع جوان رئال مادرید که بعد از خداحافظی زین‌الدین زیدان با رئال در پایان فصل گذشته، در دوران دو سرمربی ناموفق بعد از او، خولن لوپتگی و سپس سانتیاگو سولاری، با بی‌مهری آن دو مواجه شده بود و کمتر به عنوان بازیکن فیکس به میدان رفته بود، حالا از بازگشت دوباره زیدان به رئال آنقدر خوشحال است که می‌گوید بازگشت زیدان برای این تیم به اندازه فتح یک جام قهرمانی باارزش بوده است.

 

زیدان بعد از کسب موفقیتی خارق‌العاده و بی‌نظیر با رئال یعنی کسب سه قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا این تیم را ترک کرد تا رئالی‌ها بعد از مدت کوتاهی متوجه شوند که زندگی بدون زیزو برای آنها دشوار خواهد بود.

 

 

بعد از او خولن لوپتگی و سانتیاگو سولاری در فصل 2018-2019 تلاش کردند خود را به عنوان جانشین موفق زیدان معرفی کنند ولی در این راه کاملا ناکام بودند. نتیجه تلاشهای این دو مربی چیزی نیست جز حذف رئال از لیگ قهرمانان و خارج شدنش از کوران رقابت برای قهرمانی در لالیگا.

 

اودریوسولا که در دوران لوپتگی و سولاری با بی‌مهری این دو روبرو شده بود می‌گوید بازگشت زیدان می‌تواند یک نقطه عطف باشد و به بازگشت سریع رئال منجر شود. او در این باره  گفت:" من قبلا هم گفته‌ام که همیشه زیدان را تحسین کرده‌ام و می‌کنم. او زمانی که بازی می‌کرد من امکان نداشت حتی یکی از بازی‌هایش را نبینم چون فوتبال زیزو واقعا زیبا بود".

 

 

مدافع جوان رئال در ادامه گفت:" به عنوان مربی هم من رابطه نزدیک زیدان با بازیکنان‌شان را خیلی می‌پسندم. این روزها که اکثر مربی‌های بزرگ از نظر دانش فوتبالی چیزی کم ندارند، مسائلی مثل همین نزدیک بودن با بازیکنان و برقراری رابطه فوق‌العاده با آنها است که یک مربی را ممتاز می‌کند. چون می‌تواند کل تیم را با انگیزه نگه دارد".

 

 اودریوسولا در ادامه گفت:" زیدان همیشه حقیقت را می‌گوید و من این خصوصیتش را تحسین می‌کنم. بازگشت او امید را به هواداران رئال برگردانده و می‌توانم بگویم بازگشتش در حد فتح یک جام قهرمانی باارزش بوده. بله ما از این بابت خیلی خوشحالیم"

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال